Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Inkontinenčné pomôcky » Fixačné nohavičky » Inkontinenčné nohavičky naťahovacie

INKONTINENČNÉ nohavičky Molicare Mobile Super Large 3 14ks 9158730 - recenzie

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 185807

Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile prestavujú pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Špeciálna látka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Sú priedušné a majú optimálny tvar.

Viac informácií

Produkt je dočasne nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

 

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - INKONTINENČNÉ nohavičky Molicare Mobile Super Large 3 14ks 9158730

Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile prestavujú pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Špeciálna látka Odour Neutralizer spoľahlivo pohlcuje zápach. Sú priedušné a majú optimálny tvar.

Informácie o produkte

Výrobca: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 185807
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: HARTMANN - RICO a.s.

Užívanie
Pohodlné riešenie strednej a ťažkej inkontinencie. Mobilným pacietom MoliCare Mobile poskytnú najvyššie možné pohodlie. U hyperaktívnych alebo dementných pacientov ošetrovateľský personál ocení ľahkú manipuláciu. Navliekacie nohavičky MoliCare Mobile sa nosia a taktiež vyzerajú ako bežná spodná bielizeň. Vďaka systému trojnásobnej ochrany sú vysoko spoľahlivé. Priedušný materiál a optimálny tvar nohavičiek zaistia pohodlie pre každého pacieta. Špeciálna látka Odour Neutralizer pohltí zápach rýchlo a spoľahlivo.

Dávkovanie
Podľa potreby.

Fakty
Obliekajú sa ako spodná bielizeň, vyzliekanie je uľahčené roztrhnutím sváru na boku nohavičiek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvedie moč ihneď do savého jadra a zabraňuje jeho spätnému prenikaniu. Superabsorbent SAP v savom jadre ihneď premení moč na gél. Navyše má schopnosť rozmiestňovať moč rovnomerne po celom savom jadre - gél sa nehromadí na jednom mieste a kapacita savého jadra je využívaná efektívnejšie. Vďaka vysokej elasticite a perfektnej priľnavosti sa prispôsobí prakticky každej postave.
Nohavičky sú dodávané v troch prevedeniach: zelené Mobile Light pre pacientov so strednou inkontinenciou, modré Mobile pre väčšie bezpečie, na denné nosenie a fialové Mobile Super so zvýšenou absorpčnou kapacitou na používanie v noci.

savosť 2196 ml, obvod bokov 100-150 cm

Recenzie

Recenzie produktu INKONTINENČNÉ nohavičky Molicare Mobile Super Large 3 14ks 9158730

Diskusia

Diskusia k produktu INKONTINENČNÉ nohavičky Molicare Mobile Super Large 3 14ks 9158730

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám