Podrobné informácie

Indol-3-karbinol je látka, ktorá sa pre výživový doplnok INDONAL® získava šetrnou extrakciou z krížokvetých rastlín ako sú brokolica, kapusta, kaleráb, kel a karfiol.

Informácie o produkte

Výrobca: SYNERGIA PHARMACEUTICALS S.R.O.
Značka: INDONAL
Kód výrobku: 104652
Kód EAN: 8588003273048
Držiteľ rozhodnutia: SYNERGIA PHARMACEUTICALS S.R.O.

Zloženie:

Každá kapsula obsahuje: Indol-3-karbinol, 150 mg (33,3%= DDD, t.j. doporučená denná dávka). Pomocná látka: kukuričný škrob, 150 mg. Pach produktu je charakteristický pre krížokveté rastliny a neznamená zhoršenú kvalitu produktu.

Odporúčané dávkovanie:

INDONAL je určený na vnútorné použitie, užíva sa 5-10 minút pred jedlom, odporúča sa zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Dospelí:

2 kapsule denne 1-2 mesiace až 2 kapsule denne 3 mesiace (u osôb s hmotnosťou nad 70 kg sa doporučujú 3 kapsule denne 3 mesiace).

Deti:

Deťom od 3 rokov s hmotnosťou nad 25 kg sa odporúča dávkovanie 6-7 mg na kilogram hmotnosti.

Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť.

Opakovanie cyklu užívania výživového doplnku INDONAL. Pred zopakovaním cyklu sa doporučuje 2-mesačná prestávka. Doporučuje sa konzultácia s odborným lekárom o zopakovaní cyklu.

INDONAL sa môže užívať počas rádioterapie. Môže sa užívať pred a po chemoterapii. Prípravok sa môže užívať aj pri užívaní hormonálnej antikoncepcie. Tiéž aj pre diabetikov.

Kontraindikácie:
Užívanie výživového doplnku INDONAL je vysoko kontraindikované v tehotenstve a počas laktácie! Nedoporučuje sa deťom do 3 rokov. Užívanie výživového doplnku INDONAL je kontraindikované pri precitlivenosti na akúkoľvek zložku preparátu.

Recenzie

Recenzie produktu Indonal woman 90 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu Indonal woman 90 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie