Podrobné informácie

INDOL3C® je výživový doplnok, ktorý obsahuje látku Indol-3-carbinol (I3C).

Informácie o produkte

Výrobca: Medikapharm, s.r.o.
Značka: Medikapharm, s.r.o.
Kód výrobku: 189322
Kód EAN: 8588004272033
Držiteľ rozhodnutia: Medikapharm, s.r.o.

Zloženie
Indol-3-carbinol (I3C), 150 mg v jednej kapsule
Kukuričný škrob (objemové činidlo)
Želatína (obal kapsuly)

Popis
INDOL3C® je výživový doplnok, ktorý obsahuje účinnú látku Indol-3-carbinol (I3C). Indol-3-carbinol sa nachádza v brokolici, kapuste, ružičkovom keli, karfiole a v inej krížokvetej zelenine. Indol-3-carbinol blahodarne pôsobí na viacerých úrovniach bunkového metabolizmu ľudského organizmu, na rovnováhu pohlavných hormónov, na metabolizmus estrogénov a testosterónu.

Odporúčaná dávka
2-3 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú pred jedlom a je vhodné ich zapiť dostatočným množstvom tekutiny.Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Odporúča sa užívať INDOL3C® 3 mesiace a následne si urobiť 2-mesačnú prestávku. Potom je možné cyklus užívania INDOL3C® zopakovať. Je aj pre diabetikov.

Upozornenia
Výživový doplnok INDOL3C® sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok INDOL3C® sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Užívanie výživového doplnku INDOL3C® je nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a u ľudí s precitlivenosťou na akúkoľvek zložku prípravku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je nutné prestať výživový doplnok INDOL3C® užívať!

Recenzie (1)

Recenzie produktu INDOL3C 30 + 30 kapsúl ZDARMA

Pridať recenziu produktu

(5) (6)

80 %

- preventívne - zatiaľ produkt znášam dobré - odporúčala by som ho aj iným - pretože je to prírodný produkt - zatiaľ som o ňom počula len samé pozitíva

  • - je to prírodný produkt
  • - veľa som o ňom čítala
  • - odporúčili mi ho v lekárni

Diskusia (2)

Diskusia k produktu INDOL3C 30 + 30 kapsúl ZDARMA

Pridať nový príspevok do diskusie

(6) (6) (0) 26/05/2015

Martina B. - Otázka

Pardón testosterónu

Vstúpiť do diskusie

(6) (6) (0) 26/05/2015

Martina B. - Ótázka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Už pár rokov trpím akné (tvár,krk,dekolt,chrbát). Nedávno mi bolo zistené, mám to kvôli hormónom. HAK nechcem brať, pretože viem aké to je zlé. Myslíte, že by som to mohla skúsiť brať s tým, že by mi to pomohlo znížiť hladinu estrogénu? Ďakujem krásne za odpoveď.

Vstúpiť do diskusie