Podrobné informácie

Prípravok FC CC krém Night Life je výnimočným členom radu FC CC ceutical all in one. Výnimočnosť prípravku spočíva v kombinácii korekčných farbiacich pigmentov a ďalších cenných účinných látok.

Informácie o produkte

Výrobca: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Kód výrobku: 293097
Kód EAN: 7640119232638
Držiteľ rozhodnutia: HERB-PHARMA AG

Popis: Prípravok radu FC CC ceutical obsahuje okrem korekčných farbiacich látok, ktoré zabezpečujú bezchybné krytie nedostatkov pokožky aj nasledujúce jedinečnú kombináciu účinných látok pre dokonalú starostlivosť o pokožku tváre vrátane účinku proti vráskam:

Hexapeptid - vďaka tejto účinnej látke sa mimické vrásky zmenšujú. Zabraňuje sťahovanie mimických svalov. Znížením prenosov signálov z nervov do svalov dochádza k vyhladeniu mimických vrások a predchádza sa tým vytvorenie nových vrások.

Tripeptid-10 citrulín, tripeptid-1, hydrolyzovaný sójový proteín, hydrolyzovaný pšeničné proteíny, výťažok Pseudoaltermonas Antarctica - obnovujú medzibunkový priestor, povzbudzujú tvorbu kolagénu, čo pozitívne upravuje pružnosť a pevnosť pokožky. Vďaka svojmu aktívnemu, stimulujúci a omlazujícímu účinku zvyšuje vitalitu pokožky a rozjasňuje ju.

Betaine - hydratačný a protizápalová zložka. Posilňuje prepojenie medzi epitelovými bunkami, a tým zabraňuje úbytku vody z pokožky a vstrebávanie škodlivých látok a alergénov z vonkajšieho prostredia do pokožky.

Kapslovaný vitamín C - najväčším pozitívom je rýchlejší a účinnejší vstrebávanie do pokožky. Vitamín C prispieva k tvorbe glukosamínu a kolagénu v pokožke, a tým zlepšuje pružnosť a kvalitu pokožky. Ako vynikajúci antioxidant chráni bunky pred škodlivými voľnými radikálmi, čo posilňuje prirodzenú ochranu pokožky. Ďalšie cennou vlastnosťou vitamínu C je, že upravuje proces pigmentácie pokožky, teda pomáha zosvetľovať pigmentové škvrny.

Prípravok FC CC ceutical all in one s intenzívnym účinkom proti vráskam s jemnou krycou schopnosťou je revolučným krokom v odstraňovaní nedostatkov pokožky a v znížení tvorby vrások.

Recenzie

Recenzie produktu HP CC Ceutical krém vrásky vysoká krycia schopňost 30ml

Diskusia

Diskusia k produktu HP CC Ceutical krém vrásky vysoká krycia schopňost 30ml

Pridať nový príspevok do diskusie