Podrobné informácie

Plienky zaisťujú úplnú slobodu pohybu. Anatomický tvar, naťahovacie gumičky v páse a elastické pásky sa presne prispôsobujú telu a mimoriadne jemná vnútorná vrstva Premium Dry umožňuje nepretržité vstrebávanie moču a riedke stolice.

Informácie o produkte

Výrobca: Bella Bohemia s. r. o.
Značka: BELLA BABY
Kód výrobku: 259583
Kód EAN: 5900516600785
Držiteľ rozhodnutia: Bella Bohemia s. r. o.

Užitie
Detské plienky Bella Baby Happy predstavujú moderné hygienické výrobky pre novorodencov a deti. Špeciálny priedušný materiál pokrývajúci vonkajšiu časť plienky znižuje riziko vzniku podráždenia. Komfortné suché zipsy a elastické gumičky v páse zaručujú, že sa plienka perfektne prispôsobí telu dieťaťa a neobmedzuje jeho pohyb. Jemná priedušná vláknina umožňuje pokožke dýchať a farebné obrázky na prednej strane plienky rozvíjajú fantáziu dieťaťa.

Dostupné vo veľkostiach Before new born, New born, Mini, Midi, Maxi a Junior v klasickom balení alebo v balení Big pack (okrem plienok Before new born, New born a Mini).

Plienku vhodne umiestnite na telo dieťaťa a zaistite suchými zipsami. Správne upevnenie plienky umožňuje symetrické usporiadanie loga a farebných obrázkov na prednej strane plienky. Po použití odhoďte do odpadkového koša. Špeciálna vláknina Mágia Green signalizuje prijatú vlhkosť, preto je možné plienky vymeniť vždy podľa potreby.

Recenzie

Recenzie produktu HAPPY MAXI PLIENKY 8-18KG 27KS 503

Diskusia

Diskusia k produktu HAPPY MAXI PLIENKY 8-18KG 27KS 503

Pridať nový príspevok do diskusie