Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Hračky pre psov Gumové hračky a hryzátka

Gumové hračky a hryzátka

Sú veľmi odolné, farebné, skáču, občas pískajú a psy ich zbožňujú!

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Gumové hračky a hryzátka - detailný popis

Sú veľmi odolné, farebné, skáču, občas pískajú a psy ich zbožňujú! Reč je o gumových hračkách pre psov. A dôvodov, prečo sú stále tak obľúbené, je ešte viac. Gumové hračky pre psov sú ľahké, umývateľné, zdravotne nezávadné a za rozumnú cenu. Skákajúcu gumovú loptičku aktivuje prirodzený lovecký pud, gumová rybka dentálne čistí chrup a dogfriesbee zlepšuje fyzickú kondíciu domácich miláčikov. A mohli by sme vo výpočte pokračovať. Gumové hračky pre psov a hračky pre mačky skrátka existujú v mnohých prevedeniach, tvaroch a farbách a záleží len na vás, ktorú z nich pre svojho zvieracieho kamaráta vyberiete. 

Široký výber gumových hračiek a kousadel nájdete na MojaLekáreň.sk

Vyberať môžete podľa materily, z ktorého sú hračky vyrobené: drevené, gumové, latexové

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: BECOTHINGSSUM-PLASTTRIXIEKARLIE FLAMINGOBEEZTEESRUFFWEARTOMMIZOLUX

Doplnkový tovar

  • Plyšové hračky pre psov - Možno namietnete, prečo zháňať plyšové hračky pre zviera, keď doma ich je po deťoch plno. Problém je v tom, že plyšové hračky určené deťom, nie sú zďaleka tak odolné, ako plyšové hračky pre zvieratá.
  • Píšťalky pre psov- Píšťalky na psov sú neoddeliteľnou súčasťou ich výcviku. Najčastejšie sa používajú pri výcviku poľovných a športových plemien, ale stále častejšie je začínajú používať aj majitelia domácich psov.
  • Hádzadlá - Táto osvedčená hračka pre psov nikdy nesklame. Psy behanie za loptičkou milujú a ak kúpite aj nejaký loptička pre psa s preťahovadlo alebo otvorom na maškrtu, uvidíte, že sa od neho nebude chcieť odtrhnúť.
  • Preťahovadlá- Nech už je váš pes skôr pokojnejšie povahy alebo naopak veľmi aktívny, obaja milujú to isté - hru na preťahovačku.
  • Aktívné hračky pre psov- Nechajte svoje domácich miláčikov premýšľať, objavovať a hrať sa. Interaktívne hračky pre psov sú na to ideálnymi pomôckami. Zabaví vášho maznáčika, precvičia jeho zmysly a inštinkty.
  • Dentálne hračky pre psov- Začína mať váš psík problémy so zubami a nechce si ich od vás nechať čistiť? V tomto prípade môžu byť vhodným riešením dentálnej hračky pre psov
  • Hračky pre zvierata do vody - hračky pre zvieratá do vody by mali patriť k povinnému vybaveniu každej psej domácnosti. Sú vhodné pre všetky zvieracie milovníkov vody. Predstavujú optimálne zdroj zábavy pre krásne letné dni.

TIP! Ako sa staráte o svoje domácich miláčikov? Máte doma arzenál šampónov, prípravkov na vší, kefy pre starostlivosť o srsť a napríklad nožnice na pazúriky? Ak vám niečo z toho chýba, určite to nájdete v našej ponuke. Takže nech už svoje zvieratka pripravujete na výstavu, alebo mu len radi doprajete poriadnu starostlivosť, mali by ste mať vždy všetko po ruke.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika