Podrobné informácie

Výživná tyčinka so zníženým obsahom energie, určená k znižovaniu a kontrole telesnej hmotnosti. 

Informácie o produkte

Výrobca: DR.STANĚK
Značka: GUARETA
Kód výrobku: 197205
Kód EAN: 8594033650247
Držiteľ rozhodnutia: DR.STANĚK

Guareta výživná tyčinka so zníženým obsahom energie, určená k znižovaniu a kontrole telesnej hmotnosti.

  • Obsahuje všetky výživné látky, ktoré naše telo potrebuje a je ideálnou desiatou v období, keď sa snažíme váhu znížiť, či si ju starostlivejšie kontrolujeme.
  • Obsahuje základné látky vo vhodnom pomere a neobsahuje nadbytok sacharidov a tukov. Potreba bielkovín je zabezpečená kvalitnou mliečnou bielkovinou s vysokou využiteľnosťou.
  • Obsahuje vlákninu glukomanány, ktorá priaznivo ovplyvňuje tráviace pochody a deje látkovej výmeny ktorej v niekoľkonásobne menšom množstve, ako ostatné vlákniny.

Guareta výživná tyčinka je výživovo kompletná, a preto obsahuje aj potrebné množstvo stopových prvkov, vitamínov a minerálnych látok. Je vhodným výrobkom pre všetky typy redukčných režimov aj celý rad špeciálnych diét pri ochoreniach tráviaceho ústrojenstva.

Dávkovanie

1-2 tyčinky za deň. Vypite najmenej 200ml vody s každou tyčinkou.

Zloženie

Mliečny bielkovinový koncentrát, glukózový sirup, poleva z rastlinného tuku, fruktózový sirup, sorbitolový sirup, jogurtový prášok, kakaové maslo, koncentrát minerálnych látok, oligofruktózový sirup, požltový olej, inulín, celulóza, polydextróza, aróma, glukomanány, pektín, aróma, L-cystín, L-karnitín, vitamínový koncentrát.

Recenzie

Recenzie produktu GUARETA Výživný tyčinka broskyňe 44 g

Diskusia

Diskusia k produktu GUARETA Výživný tyčinka broskyňe 44 g

Pridať nový príspevok do diskusie