Podrobné informácie

Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky - zdroj flavonoidov.

Informácie o produkte

Výrobca: GREEN SWAN
Značka: GS
Kód výrobku: 134206
Kód EAN: 8594032757374
Držiteľ rozhodnutia: GREEN SWAN

Dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním.

Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie.Pôsobí na normálny imunitný systém. Prispieva k normálnej činnosti nervovej soustavy. Prispieva k ochrane pred oxidatívnym stresom.

Zloženie: Vitamín C 500 mg alebo 1000 mg, šípky 50 mg.
Dávkovanie: 1 tableta denne.

Recenzie (1)

Recenzie produktu GS Vitamín C 1000 so šípkami 50+10 kapsúl ZDARMA

Pridať recenziu produktu

(7) (8)

100 %

Mám skúsenosti s touto značkou, preto som sa rozhodla vyskúšať aj iný produkt rovnakej značky. Balenie je veľké, takisto je veľké aj množstvo vitamínu C. Akurát ma prekvapila veľkosť krabice a po otvorení nebola ani celkom plná. Tablety sú síce veľké, ale zato nie je problém s ich prehĺtaním, takže môžem hodnotiť dobre. Odporúčala by som aj ostatným, hlavne ak potrebujú dodať telu viac vitamínu C, ako ponúkajú výrobky od konkurencie.

  • Tento výrobok som si vybrala, lebo poznám túto značku, ale v iných vitamínoch, tak som chcela vyskúšať aj tento. Navyše obsahuje také množstvo vitamínu C, aké momentálne potrebujem.

Diskusia

Diskusia k produktu GS Vitamín C 1000 so šípkami 50+10 kapsúl ZDARMA

Pridať nový príspevok do diskusie