Obľúbené položky

productLineBreadcrumb.home » Produktové rady » G » GS Vianoce 2017

GS Vianoce 2017

Darujte zdravie celej rodine! Obľúbené doplnky stravy, ktoré sa starajú o vaše kĺby, vlasy...

Značka:
Všetky
 • GS Vápnik, Horčík, Zinok Premium 100+100 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Vápnik, Horčík, Zinok Premium 100+100 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusne ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Vápnik a horčík sú dôležité pre zdravé a pevné zuby. Navyše mangán a vitamíny D3 a K podporujú zdravé a silné kosti. Zinok, meď a vitamín B6  podporujú imunitu. Prípravok obsahuje zvýšenú dávku minerálov dôležitých pre zdravie, zdravé kosti, vlasy a nechty. Je významným a vyváženým zdrojom minerálov pre správne fungovanie Vášho organizmu a je navyše obohatený o vitamín D3 a biotín. Dôvody prečo užívať prípravok GS Vápnik, Horčík, Zinok PREMIUM Silná dávka 400 mg vápniku pre zdravé a silné kosti a zuby. Vitamín D3 podporuje vstrebávania vápniku a jeho uloženie do kostí. Horčík pre normálu funkciu svalov a činnosť nervovej sústavy. Zinok, meď a vitamín B6 podporujú dobrú imunitu a sú dôležité pre udržanie zdravia pokožky, vlasov a nechtov. Navyše je zloženie obohatené o biotín, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravia pokožky a vlasov. Výživová zložka v 1 tablete Vápnik 400 mg, Horčík 155 mg , Zinok 5 mg , Mangán 1 mg, Meď 0,5 mg, Vitamín K1 45 μq, Vitamín B6 0,7 mg, Vitamín D3 2,5 μg, Biotín 50 μg. Odporúčané dávkovanie 1–2 tablety denne počas jedla, deti od 3 rokov 1 tableta denne. Ďalšie dôležité informácie Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  9,27 €

 • GS Condro Diamant tbl. 100+50 Vianoce 2017 Výživový doplnok

  GS Condro Diamant tbl. 100+50 Vianoce 2017

  Novinka Akcia

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke.        400 Sk na kúpeľné pobyty vyhráva každý!     Prvý a jediný prípravok v SR s glukosamín sulfátom a unikátnym DIAMANT FORTESCINEM®!     Obsahuje aescín pre správne krvné zásobenie kĺbového puzdra, väzov a šliach a vitamín C pre tvorbu kolagénne siete chrupaviek a meniskov. Aktívne zložky GS Condro Diamant     Glukosamín sulfát (1600 mg v dennej dávke = 2 tablety) je základnou súčasťou tzv. Proteoglykánov - dôležitých stavebných molekúl chrupaviek, ktoré fungujú podobne ako huba: chrupavka pri odľahčení nasáva tekutinu z kĺbovej štrbiny a pri zaťažení ju opäť vytláča.     Komplex Diamant Fortescin® je komplex špeciálny účinnej látky aescínu (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg a vitamínu C v dennej dávke 12 mg: Aescín prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbového puzdra, väzov a šliach. Vitamín C je dôležitý pre správnu tvorbu pevnej kolagénne siete chrupaviek a meniskov.     Kompletné zloženie nájdete v príbalovom letáku. dávkovanie Užívajte 1x denne 2 tablety, najlepšie s jedlom alebo po jedle je zapite dostatočným množstvom tekutiny. Deti od 12 rokov užívajú 1 tabletu denne. Tablety je možné drviť i poliť. Ďalšie dôležité informácie Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  21,50 € -28% 30,00 €

 • GS Megalecitín 1325 80+80 kapsúl darček 2017 Výživový doplnok

  GS Megalecitín 1325 80+80 kapsúl darček 2017

  Novinka

  skladom 3 - 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Mega  dávka  1325 mg lecitínu vo forme mäkkých želatínových kapsúl s vysokou vstrebateľnosťou. Vyrobené zo sóje bez genetickej modifikácie. GS Megalecitín 1325 obsahuje zvýšenú dávku 1325 mg lecitínu (v jednej kapsule), vyrobeného z geneticky nemodifikovanej sóje. Zloženie Sójový lecitín, obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda, sorbitol), esterifikovaný sójový olej Vyrobené zo sóje bez genetickej modifikácie. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 10 rokov. Skladujte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  8,44 €

 • GS Merilin Harmony 90+90 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Merilin Harmony 90+90 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Vysoko účinný v období klimaktéria Prírodný a nehormonálny Klinicky overená účinnosť kombinácie extraktu z ploštičníka hroznatého a trezalky na všetky fyziologické prejavy klimaktéria (návaly horka, potenie, výkyvy nálad) Navyše obsahuje vápnik a vitamín D3 pre pevnosť kostí Kúra na 6 mesiacov Zloženie Hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, plnidlá (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ, karboxymethylcelulózy, maltodextrín), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), poťahovacie látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), Cimicifuga racemosa extrakt, farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol Výrobok neobsahuje lepok, cukor a laktózu. Výživová zložka v 1 tablete Ploštičník hroznatý (extrakt z podzemka 6:1) 20 mg (3,33 mg) vitamín D3 10 μg 200 RVH* vápnik 250 mg 31 RVH* *RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých Dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne a to počas jedla. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  

  26,04 €

 • GS Vitamín C 500 so šípkami 70+70 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Vitamín C 500 so šípkami 70+70 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Silná dávka vitamínu C s prírodnou silou šípok. V špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie. Znižuje mieru únavy a vyčerpania. Doplnok stravy s vysokým obsahom vitamínu C (500 mg) v špeciálnej tablete TIME RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie. Odporúčané dávkovanie Odporúčané dávkovanie je 1 - 2 tablety denne. Zloženie produktu Kyselina askorbová, zahusťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), šípky, regulátor kyslosti (fosforečnan vápenatý), protihrudkujúca látka (kyselina stearová, stearan horečnatý), poťahovacia látka (šelak).  

  6,63 €

 • GS Ginkgo 60 Premium 60+60 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Ginkgo 60 Premium 60+60 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Silný extrakt 60 mg z mladých lístkov ginkga. Obohatené o gotu kolu pre podporu mozgovej činnosti. Koncentrovaná sila hlohu pre podporu prekrvenia mozgu a končatín. Ginkgo biloba Ginkgo biloba je jedným z vôbec najstarších zachovaných stromov na svete (udáva sa viac ako 200 mil. rokov). Vyznačuje sa mimoriadnou schopnosťou odolávať procesom vlastného biologického starnutia a nepriaznivým vonkajším vplyvom. Dnes sa radí medzi najlepšie preskúmané a zdokumentované rastliny s širokým využitím. Mnohými klinickými štúdiami bolo preukázané, že ginkgo biloba podporuje pamäť, sústredenie, činnosť kardiovaskulárneho systému a prekrvenia mozgu aj končatín. GS Ginkgo 60 Premium obsahuje 60 mg štandardizovaného extraktu z mladých lístkov ginkga, ktorý sa získava špeciálnou technológiou (obsahuje 24 % ginkgoflavono­glykosidov a 6 % terpenolaktónov). Tým je zaručené vysoké množstvo najdôležitejších účinných látok v každej tablete. Hloh obyčajný (Crataegus laevigata) Hloh je tŕnitý, vytrvalý strom alebo statný ker, ktorý dosahuje výšky až niekoľkých metrov. Dnes sa bežne vyskytuje tiež u nás. Pre svoje pozitívne účinky na zdravie je využívaný aj v tradičnom bylinkárstve, kde sa využívajú kvety, listy aj plody. Hloh obyčajný je vhodný predovšetkým pre podporu prekrvenia mozgu aj končatín. Gotu kola (pupkovník ázijský) Gotu kola patrí medzi tradičné byliny po storočia využívané vo východnej Ázii. Aj účinky tejto byliny boli potvrdené klinickými štúdiami. Zloženie Štandardizovaný extrakt gingko biloba 60 mg, hloh extrakt 20 mg, gotu kola extrakt 20 mg, horčík 150 mg. Dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne, najlepšie počas jedla.

  25,32 €

 • GS Mamavit tbl.120 darček 2017 Výživový doplnok

  GS Mamavit tbl.120 darček 2017

  Novinka Akcia

  skladom > 5 ks

  To najlepšie pre mamičky a bábätká     Vhodný pre obdobie: plánovanie tehotenstva, tehotenstvo a dojčenie     Obsahuje 800 mikrogramov kyseliny listovej v prirodzenej forme s vyváženou kombináciou 22 vitamínov a minerálov     Vyvinuté v spolupráci s Ústavom pre starostlivosť pre matku a dieťa v Prahe-Podolí     Kúra na 4 mesiace, navyše s darčekom - praktickým chladiacim hryzátkom Simba Toys Doplnkový zdroj vitamínov a minerálov, ktorých dostatočný prísun je veľmi dôležitý najmä v období tehotenstva, dojčenia alebo pred plánovaným otehotnením. GS Mamavit bol vyvinutý v spolupráci s Ústavom pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe-Podolí podľa najnovších poznatkov o výžive tehotných a dojčiacich žien v ČR.1 V ideálnej vyváženej kombinácii zabezpečuje prísun všetkých dôležitých vitamínov spolu s vápnikom, jódom, železom a ďalšími dôležitými stopovými prvkami. zloženie Vitamín B1, B12, železo a horčík pomáhajú prekonať pocit únavy a vyčerpania. Vitamín A, B1, B2, B6, nikotínamid, vitamín B12, C a D sú látky, ktoré organizmus matky v období tehotenstva a dojčenia vyžaduje vo väčšom množstve. Vitamín A je s ohľadom na bezpečie plodu prítomný vo forme beta-karoténu, z ktorého si telo matky tvorí vitamín A podľa aktuálnej potreby, takže nehrozí riziko predávkovania. Vitamín E a selén tvoria ochranu pred voľnými radikálmi. Neobsahuje cukor a je vhodný pre diabetičky. Dostatočný príjem kyseliny listovej je dôležitý zvlášť pred plánovaným otehotnením a v prvých týždňoch tehotenstva.

  14,51 € -34% 22,00 €

 • GS Omega 3 CITRUS 90+90 kapsúl darček 2017 Výživový doplnok

  GS Omega 3 CITRUS 90+90 kapsúl darček 2017

  Novinka Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! 300 mg vysoko čisteného rybieho oleja. DHA a EPA v prirodzenej forme triglyceridov – až o 50 % vyššia vstrebateľnosť. * Kapsule s citrónovou príchuťou. *oproti bežne používaným polosyntetickým ethylesterom Doplnok stravy s obsahom rybieho oleja, ktorý sa skladá z najdôležitejších nenasýtených mastných kyselín  DHA a EPA v prirodzenej forme triglyceridov. Výživová zložka v 1 kapsule Rybí olej 1000 mg - z toho: EPA min. 180 mg, DHA min. 120 mg Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu denne. Iné odporúčania: Dávkovanie je možné podľa potreby zvýšiť – až na 3× denne 1 kapsulu. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 10 rokov. Skladujte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

  19,33 €

 • GS Extra Strong Multivitamín 50+ 60+60 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Extra Strong Multivitamín 50+ 60+60 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom 3 - 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Komplexné vyvážené zloženie vitamínov a minerálov, špeciálne pre generáciu 50+. 50+ KOMPLEX – sibírsky ženšen podporuje vitalitu a ginkgo biloba pre lepšie prekrvenie mozgu a končatín. Obsahuje unikátny STRONG KOMPLEX – extra dávka vitamínu C (150 % RVH), luteín, echinacea. Výživové zložky v 1 tablete Vitamín A  800 μg 100 % RVH, Beta-karotén 0,2 mg *, Vitamín E 12 mg 100 % RVH, Vitamín C 120 mg 150 % RVH, Vitamín B1 1,1 mg 100 % RVH, Vitamín B2 1,4 mg 100 % RVH, Vitamín B6 1,4 mg 100 % RVH, Vitamín B12 2,5 μg 100 % RVH, Vitamín D3 5 μg 100 % RVH, Vitamín K 30 μg 40 % RVH, Biotín 50 μg 100 % RVH, Niacín  16 mg 100 % RVH, Kyselina listová 200 μg 100 % RVH, Kyselina pantothénová 6 mg 100 % RVH, Vápnik 162 mg 20 % RVH, Fosfor 125 mg 18 % RVH, Jód 100 μg 67 % RVH, Železo 14 mg 100 %, Zinok 10 mg 100 % RVH, Horčík 100 mg 27 % RVH, Meď 1 mg 100 % RVH, Mangán 2 mg 100 % RVH, Chróm 40 μg 100 % RVH, Molybdén 50 μg   100 % RVH, Selén 55 μg 100 % RVH, Luteín 125 μg *, Echinacea (vo forme extraktu z koreňa 4:1 10 mg) 40 * RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých * RVH nebola stanovená Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 tabletu denne počas jedla a zapite ju dostatočným množstvom tekutiny. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo. Ďalšie informácie Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyvážené stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

  13,02 €

 • GS Dormian Rapid 40+20 kapsúl darček 2017 Výživový doplnok

  GS Dormian Rapid 40+20 kapsúl darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Pre rýchle zaspávanie a pokojný spánok po celú noc.* Účinná kombinácia 4 bylinných extraktov* vo vysokých dávkach. 500 mg kozlíku lekárskeho v dennej dávke. Šetrná a nenávyková cesta k Vášmu odpočinku. * kozlík, medovka, mučenka, chmeľ Pre kvalitný spánok je najzásadnejšie dodržiavať zásady týkajúce sa spánkovej hygieny. Zloženie v 1 kapsule Kozlík lekársky 100 mg, Medovka lékárska 50 mg, Chmeľ otáčavý 25 mg, Mučenka Opletavá 25 mg. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Dávkovanie Podľa potreby užívajte 1 kapsulu 1/2 hodiny večer pred spaním. Ďalšie dôležité informácie Prípravok nie je určený pre deti. Skladujte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  7,77 €

 • GS Triomen Forte 60+60 kapsúl darček 2017 Výživový doplnok

  GS Triomen Forte 60+60 kapsúl darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Trojitá sila pre mužov v najlepšom veku. Klinicky overené látky. Slivka africká podporuje zdravie mužskej prostaty. Extrakt zo sibírskeho ženšena podporuje vitalitu. Koreň maca podporuje sexuálne zdravie. Trojitá účinnosť Slivka africká (100 mg v 1 kapsúl) podporuje zdravie mužskej prostaty. Extrakt ze sibírskeho ženšena (10 mg v 1 kapsúl) podporuje vitalitu. Koreň maca (15 mg v 1 kapsúl) podporuje sexuálne zdravie. Kompletné zloženie Obal kapsule (želatína), Pygeum africanum – extrakt, Lepidium meyenii – koreň, plnidlo (sója – extrakt), Eletherococcus senticosus – extrakt, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, stearan horečnatý), farbivá (oxid titaničitý, oxid železitý) Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Davkovanie Uží­vajte pravidelne 1 kap­sulu denne. Spočiatku (aspoň 4 týždne) je vhodné dávkovanie zvýšiť na 2 kapsule denne. Kapsule môžete užiť naraz alebo rozdelene kedykoľvek v priebehu dňa (najlepšie počas jedla) a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Ďalšie dôležité informácie Určené pre dospelých mužov. Nie je vodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  18,59 €

 • GS Extra Strong Multivitamín 50+50 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Extra Strong Multivitamín 50+50 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Komplexné vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok. STRONG KOMPLEX – extra dávka vitamínu C, luteín, echinacea. GS Extra Strong Multivitamín je multivitamín špeciálne prispôsobený pre tých, ktorí sú aktívny a chcú doplniť prospešné vitamíny. Ako GS Extra Strong Multivitamín pôsobí? Obsahuje 100% vyvážené zloženie vitamínov, minerálov a ďalších aktívnych látok. Navyše obsahuje KOMPLEX: kombináciu širokospektrálneho adaptogénu – sibírskeho ženšenu (eleuterokoku) a extraktu ginkga. Obsahuje látky, ktoré pozitívne pôsobia pri celkovom oslabení organizmu a znižujú únavu a vyčerpanie. Účinky aktívnych zložiek Vitalita a energia - vitamíny skupiny B, fosfor, horčík, mangán a jód. Vyvážené množstvo týchto látok podporuje získavanie energie a posilňuje pocit sviežosti. Imunita - vitamíny C a A, z minerálov potom selén a zinok. Koža, vlasy, nechty - zinok, biotín, beta-karotén a vitamíny A a C. Environmentálny stres - antioxidanty: vitamíny C, E, selén a zinok. Srdce a cievy - železo, kyselina listová a vitamín B12 sú obzvlášť dôležité pre tvorbu červených krviniek, ktoré prenášajú kyslík. Vitamín C prispieva k dobrému stavu ciev. Oči - vitamín A. Nervová sústava - vitamíny skupiny B, kyselina listová a horčík. Kosti - vápnik, horčík a fosfor. Zaujíma vás zloženie? Výživová zložka v 1 tablete / % RVH:  Vitamín 800 μg /  100,  Beta-karotén  0,4 mg  *,  Vitamín E  18 mg /  150,  Vitamín C  120 mg /  150,  Vitamín B1 1,65 mg/  150,  Vitamín B2  2,1 mg/  150,  Niacín 24 mg / 150,  Kyselina pantoténová  9 mg /  150,  Vitamín B6 2,1 mg / 150,  Vitamín B12 3 μg /  120, Vitamín D3  5 μg /  100,  Vitamín K  30 μg /  40,  Biotín 75 μg /  150,  Kyselina listová  300 μg/  150,  Vápnik  162 mg /  20,  Fosfor  125 mg /  18,  Jód  100 μg /  67,  Železo  2,1 mg /  15,  Zinok 5 mg /  50, Horčík  100 mg /  27,  Meď 0,5 mg /  50, Mangán  2 mg /  100,  Chróm  40 μg /  100,  Molybdén 50 μg / 100,  Selén  30 μg /  55,  Eleuterokok extrakt z koreňa (10:1)  100 mg  *,  Ginkgo biloba – extrakt z listov (24 % glykosidov, 6 % terpenolaktónov)  40 mg  *,  Luteín  1 mg  *,  RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých, *  – RVH nebola stanovená. Odporúčané dávkovanie a ďalšie informácie Užívajte 1 ta­bletku denne. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

  21,69 €

 • GS Hliva so zázvorom 70+70 tabliet darček 2017 Výživový doplnok

  GS Hliva so zázvorom 70+70 tabliet darček 2017

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Navyše sa súťaží o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý! Pre dlhodobú podporu imunity a celkového zdravia. Jediná hliva obohatená o mnohonásobné účinky zázvoru, vitamín C a unikátny komplex pre podporu dýchacích ciest. Hliva obohatená o účinky zázvoru, vitamínu C a Orient komplexu (kardamón, klinček, škorica). Zloženie v 1 tablete Hliva ústricovitá (extrakt 18:1 – 56 mg) 1000 mg  Zázvor (štandardizovaný extrakt 25:1 – 20 mg) 500 mg  Zinok 20 mg 200 % Vitamín C 80 mg 100 % Kardamón – semeno 10 mg  Klinček – kvet 10 mg  Škorica – kôra 10 mg    RVH = referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1–2 tablety denne. Deti od 3 rokov užívajú 1 tabletu denne. Iné odporúčania: Pre podporu imunity v dobe zvýšenej záťaže užívajte 2 tablety denne, najlepšie po jedle. Pre dlhodobú podporu imunity, trávenia a vitality v priebehu celého roku užívajte 1 tabletu denne, najlepšie po jedle. Ďalšie dôležité informácie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

  11,15 €

 • GS Eladen Premium 60+30 kapsúl Výživový doplnok

  GS Eladen Premium 60+30 kapsúl

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Nová, originálna receptúra pre krásne vlasy, pevné nechty a hodvábnu pleť. S olejom z požltu pre viditeľný výsledok. Vyskúšajte a poznajte rozdiel v kvalite na vlastné vlasy, kožu a nechty! GS Eladen PREMIUM obsahuje kombináciu extra vysokého množstva methionínu, biotínu a ďalších vitamínov a minerálov - Strong Methionin Formula a vysoko kvalitný, za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho, ktorý účinne podporuje krásne, zdravé vlasy a hebkú pokožku. Aktívne zložky prípravku veľmi účinne vyživujú vlasy, nechty a pokožku zvnútra a tak: Priaznivo ovplyvňuje kvalitu a vzhľad vlasov aj nechtov.2 Podporuje obnovu a rast vlasov.1,2,4 Pôsobí proti lámaniu, štiepeniu a vypadávaniu vlasov.1,2,4 Posilňuje a spevňuje štruktúru vlasov aj nechtov.2 Udržuje sýtosť prirodzenej farby vlasov aj pleti.3 Vypína pleť a navracia jej pružnosť.5 Trvalo udržuje vlasy, pleť a nechty prirodzene krásne a silné. 1Biotín, 2zinok, 3meď, 4olej z požltu, 5vitamín A GS Eladen PREMIUM je vhodný pre Ženy, ktoré majú oslabené vlasy v dôsledku farbenia, fénovania, žehlenia. Ženy, ktoré chcú podporiť rast vlasov, ich obnovu, pevnosť a lesk. Ženy, ktoré trpia vypadávaním vlasov. Ženy, ktoré trápia jemné nechty, prípadné lámanie a štiepenie nechtov. Ženy, ktoré chcú mať hodvábnu pleť. Ako ovplyvňuje kvalitu vlasov, nechtov a kože výživa? Základom vlasov aj nechtov je bielkovina keratín, ktorá sa skladá z aminokyselín.  Pre pevnosť, kvalitu a krásu vlasov a nechtov je najdôležitejšou aminokyselinou methionín. Keratín sa tvorí v špeciálnych bunkách vlasového vačka a nechtového lôžka – keratínocytoch. Ich základnou funkciou je neustála obnova a rast vlasov, nechtov aj pokožky. Keratínocyty sú bunky, ktoré sa rýchlo delia, a preto sú vysoko citlivé na nedostatok nutričných zložiek. Práve nedostatok správnych aminokyselín, vitamínov a minerálov máva často za následok zhoršenú kvalitu vlasov, nechtov a pleti. Ako účinné látky prípravku GS Eladen PREMIUM pôsobia? GS Eladen PREMIUM obsahuje kombináciu extra vysokého množstva methionínu, biotínu a ďalších vitamínov a minerálov - Strong Methionin Formula a vysoko kvalitný, za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho. Tým dodáva telu látky nevyhnutné pre výživu keratínocytov. Vyživuje vlasy, pleť a nechty zvnútra, a pomáha tak zlepšiť ich kvalitu a vzhľad. Methionín – základom vlasov, nechtov a pokožky je bielkovina keratín, ktorá sa skladá z aminokyselín. Tie sú pre štruktúru vlasov zásadné a potrebujeme ich získavať zo stravy, podobne ako vitamíny. Najdôležitejšou aminokyselinou je methionín. Biotín je dôležitý pre správnu činnosť keratínocytov, buniek zodpovedných za obnovu pleti a vlasov. Olej z požltu farbiarskeho účinne podporuje krásne zdravé vlasy a hodvábnu pokožku. Obsahuje vysoké množstvo nenasýtených mastných kyselín. Extrakt z prasličky obsahuje rozpustný kremík. Vitamíny skupiny B (kyselina pantothénová, thiamín, riboflavín, vitamín B6) sa podieľajú na látkovej premene všetkých buniek ľudského tela, vrátane pleti, vlasových korienkov aj nechtového lôžka. Vitamín A prispieva k dobrému stavu pokožky, udržuje ju elastickú, sviežu a hladkú. Zinok je potrebný pre správnu činnosť pleti a priaznivo ovplyvňuje stav našich vlasov a nechtov. Meď sa podieľa na tvorbe kožného pigmentu melanínu. Je teda dôležitá pre udržanie normálnej farby vlasov. Prečo práve GS Eladen PREMIUM? Vyvinutý na základe poznatkov súčasnej farmácie a dermatológie. Obsahuje Strong Methionin Formula – extra vysoké množstvo methionínu a biotínu a ďalšie vitamíny a minerály, ktoré sú obsiahnuté v účinných dávkach, dôležitých k dosiahnutiu optimálneho efektu. Obsahuje vysoko kvalitný, za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho, bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín. Výživová zložka  V 1 kapsuli % RVH  Olej z požltu 470 mg *  L-methionin  300 mg  *  Extrakt z prasličky (7% kremíka)  50 mg    *  Biotín  300 μg  600  Kyselina pantothénová  10 mg  167  Vitamín B1 (thiamín)  1 mg  91  Vitamín B2 (riboflavín)  1 mg  71  Vitamín B6 (pyridoxín)  1 mg  71  Vitamín A  400 μg  50  Zinok  3 mg  30  Meď  0,5 mg  50       % RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých  – RVH nebola stanovená Odporúčané dávkovanie Užívajte pravidelne 1 kapsulu denne, minimálne po dobu 3 mesiacov. Iné odporúčania Kapsule je vhodné užívať kedykoľvek v priebehu dňa, najlepšie počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Priaznivý účinok možno očakávať približne po 3 mesiacoch užívania. Podľa potreby môžete kúru predĺžiť alebo zopakovať. Prípravok je vhodné užívať dlhodobo. Upozornenie Nie je určené pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosah detí. Uchovávajte pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Zloženie produktu GS Eladen PREMIUM 60+30 kapsúl Olej z požltu farbiarskeho, obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda) L-methionin, extrakt z prasličky rolnej Emulgátory (sójový lecitín, včelí vosk) D-pantothenan vápenatý Oxid zinočnatý Oxid meďnatý Farbivo (oxid železitý) thiamín hydrochlorid riboflavín pyridoxín hydrochlorid retinol palmitát biotín

  16,72 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam