Podrobné informácie

Grassolind neutral sa skladá z bavlnenej tkaniny s veľkými okami, ktorá je impregnovaná masťou bez účinných látok a pôsobí na kožu neutrálne.

Informácie o produkte

Výrobca: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: NEUTRAL
Kód výrobku: 243939
Kód EAN: 4049500400046
Držiteľ rozhodnutia: HARTMANN - RICO a.s.

Je preto obzvlášť vhodný na ošetrovanie rán v dermatológii, u pacientov s citlivou pokožkou a citlivosťou na lieky aj pri dlhodobom ošetrovaní rán, ktoré sa zle hoja.
Grassolind neutral udržiava vo všetkých fázach hojenia plochy a okraje rany mäkké a chráni ranu pred vysušením. Podporuje granuláciu a reepitelizáciu, predchádza rušivým kontraktúram jazvy. Kompres s masťou sa nezlepí s ranou. Výmena obväzu prebieha bez bolesti. Granulačné tkanivo a mladý epitel sa pri výmene obväzu neiritujú. Bavlnená tkanina s veľkými okami umožňuje prístup kyslíka a zaručuje dobrú ventiláciu. Sekréty môžu bez obmedzenia odtekať, bráni sa vzniku vlhkých komôr. Bavlnenú tkaninu možno okrem toho bez problému nastrihať na malé kúsky, napr. ako bezpečnú matricu pre epidermálny štep kože. Nesenzibilizuje a nealergizuje ani pri dlhšej dobe ošetrenia. Na druhej strane možno kedykoľvek podľa typu rany aplikovať nutné terapeutiká.

Zloženie:Bavlnená tkanina s veľkými okami, impregnovaná neutrálnou masťou. 100 g základu masti obsahuje: vazelína, alb. 76 g, adeps lanae anhydr. 22 g, parafin subliquid 2 g.

Recenzie

Recenzie produktu GRASSOLIND 10 X 20 CM 30 KS

Diskusia

Diskusia k produktu GRASSOLIND 10 X 20 CM 30 KS

Pridať nový príspevok do diskusie