Podrobné informácie

Preparát z prírodného rastlinného peľu vysokej kvality

Informácie o produkte

Výrobca: Kurbel
Značka: Kurbel
Kód výrobku: 328827
Kód EAN: 6938751821602
Držiteľ rozhodnutia: Kurbel

Tablety OK Prostat Conprosta sa vyrábajú z čistého peľu typu III-Q, ktorý je kultivovaný neznečistený v súlade so štandardmi GAP z planiny Qin hai Tibet v nadmorskej výške 3 000 metrov. Peľové spóry uchovávame v latentnom stave prostredníctvom regulácie času, vlhkosti a teploty, aby sme tak zachovali hyperreaktivitu samotného peľu. Tento proces používame k výrobe preparátov z prírodného rastlinného peľu.

Koncentrovaná zásobáreň živín

Rastlinný peľ je známy pre svoj vysoký obsah živín, vrátane rozličných nutričných prvkov: proteíny 20-25 %, nukleové kysliny: 2 %, uhľohydráty: 40-50 %, tuky: 5-10 %, vitamíny, 19-22 druhov aminokyselín, 27 druhov makroprvkov a mikroprvkov, viac ako 80 druhov organizovaných enzýmov. Obsah aminokyselín je osemkrát vyšší ako v prípade hovädzieho mäsa, vajec a syra. Nukleové kyseliny sú v pele obsiahnuté v štvornásobnom množstve, než je tomu u rýb, granátov, fazuli a pečienky. Obsah vitamínov je vyšší než v akomkoľvek ovocí.

Recenzie (1)

Recenzie produktu Golden OK PROSTATA Conprosta 60tbl

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 80 %.

Pridať recenziu produktu

(5) (3)

80 %

Snáď jediný ozaj účinný prírodný prostriedok na problémy s prostatou. Nie pre alergikov na peľ repky. Pozor, zaťažuje tráviaci trakt a pomerne dosť.

Diskusia

Diskusia k produktu Golden OK PROSTATA Conprosta 60tbl

Pridať nový príspevok do diskusie