Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Sladidlá » Sypké sladidlá

GLUKOPUR EXTRA + 10 VITAMÍNOV 500G

Kód výrobku: 45377
Glukopur Extra 500 g Sladidlo vhodné k celkovému posilneniu organizmu. Vhodné najmä pre športovcov pri zvýšenom telesnom výkone, rovnako tak pre ťažko fyzicky pracujúce. Je výraznou energetickú zložkou potravy pri potrebe posilniť organizmus.

Viac informácií

2,70

Skladom

Odosielame v pondelok 25. 3., u vás v utorok 26. 3.

Odosielame v pondelok 25. 3., u vás v utorok 26. 3.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
Podrobné informácie
Recenzie (4)
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie GLUKOPUR EXTRA + 10 VITAMÍNOV 500G

Glukopur Extra 500 g Sladidlo vhodné k celkovému posilneniu organizmu. Vhodné najmä pre športovcov pri zvýšenom telesnom výkone, rovnako tak pre ťažko fyzicky pracujúce. Je výraznou energetickú zložkou potravy pri potrebe posilniť organizmus.

Informácie o produkte

Výrobca: NATURAMYL A.S.
Značka: GLUKOPUR
Kód výrobku: 45377
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NATURAMYL A.S.

Pozitívne pôsobí pri oslabení a choroby.

Zloženie: dextróza (100% D-Glukóza), vitamínový premix (vitamín C 18 mg; B1 0,42 mg; B2 0,48 mg; B6 0,60 mg; B12 0,30 mikrogramov; biotín 45 mikrogramov; kyselina pantoténová 1 , 8 mg; vitamín E 3 mg; kyselina listová 60 mikrogramov; niacín 5,4 mg; sacharidy min. 99 g; bielkoviny 0 g; tuky 0 g)

Akciová spoločnosť Natura Havlíčkův Brod je firma s už storočnou tradíciou v oblasti škrobárenství, kedy práve výroba a spracovanie zemiakového škrobu má najmä na havlíčkobrodskej mnohoročnú tradíciu.

V miestnej časti Pohledští Dvořáci (dnes Hamry) bola vybudovaná v rokoch 1907-1909 škrobárna, kde sa vyrábal zemiakový škrob na úpravu látok.

V období rokov 1948-1992 bola továreň súčasťou niekoľkých národných podnikov, naposledy to boli Českej škrobárne, np, neskôr išlo o štátny podnik Škrobárny. Po jeho privatizácii v roku 1994 sa začala písať nová éra v histórii podniku a majiteľom sa stala akciová spoločnosť Naturamyl. Od 1.7. 2009 firma pôsobí pod označením Natura, as

Pod tradičné a veľmi dobre známou značkou NATURA naša spoločnosť vyrába široký sortiment suchých balených zmesí v malospotrebiteľskom aj cateringovom balenia. Základom týchto zmesí sú polotovary vlastnej výroby, ako je zemiakový škrob a sušená zemiaková kaša, s časťou produkcie týchto polotovarov tiež obchodujeme.

Výrobky z produkcie našej firmy charakterizuje tradičná kvalita, prijateľná cena, jednoduchá a rýchla príprava, ktorá šetrí čas.

Potreby rýchlo sa meniaceho a vyvíjajúceho trhu si veľmi dobre uvedomujeme a sortiment našich produktov priebežne inovujeme a rozširujeme.

Kvalita našich výrobkov je daná predovšetkým predvolené surovinou - zemiakmi, ktoré sú produkované v ekologicky čistej oblasti Vysočiny a pre potravinárske spracovanie sa vyberajú len tie najvhodnejšie odrody.

Kvalitatívne parametre výrobkov sú sledované v priebehu celého technologického procesu výroby a to spolu so skúsenosťami, tradíciou a overenými receptúrami zabezpečuje obchodný úspech a spokojnosť zákazníka.

Spoločnosť Natura, as, venuje kvality a bezpečnosti vyrábaných potravín veľkú pozornosť, je certifikovaná podľa nižšie uvedených noriem:

  • ISO 9001 (systém manažérstva kvality)
  • ISO 22000 (systém manažérstva bezpečnosti potravín)
  • IFS Food (International Food Standard)

Recenzie (4)

Recenzie GLUKOPUR EXTRA + 10 VITAMÍNOV 500G

Recenzie od 4 užívateľov s celkovým hodnotením 95 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Som spokojný cukor si rozvážim na viac dávok

Vysoká eknergetická hodnota s vitamínmi
jedno balenie chcelo by to viac sáčkov 5x 100g v balení
100 %

Používám velmi často

Prečo je to po česky?

80 %

používáme v době nemoci když dcerka nejí. Jako příjem energie, jsem spokojená

Prečo je to po česky?

100 %

Dobrý výrobok hlavne pre chuť a aj cena je priateľná

kvalita výrobku
neviem teraz

Diskusia

Diskusia GLUKOPUR EXTRA + 10 VITAMÍNOV 500G

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam