Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » G » GLUCODR

GLUCODR

 • Prúžky diagnostické GLUCODR 50ks

  skladom

  Kontrolujte svoju hladinu glukózy v krvi veľmi často, aby ste mohli lepšie spolupracovať s Vašim ošetrujúcim lekárom a tak lepšie kontrolovať svoj ​​zdravotný stav. Diagnostické prúžky sa používajú do glukometrov GLUCODR AGM-2200 a AGM-2300, pomocou ktorých v spojení s glukomerom meriame hladinu glukózy v krvi. Prúžky sú samonasávacie s unikátnym systémom zlatej elektródy. Výsledky meraní sú veľmi presné. Doba expirácie prúžku je 18 mesiacov.

  15,18 € -4% 15,86 €

 • LANCETA GLUCODR 200ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Pro získání kapky krve k diagnostickým účelům. Použití v širokém spektru autolancet. Vložte lancetu do autolancety a proveďte vpich, kterým získáte potřebnou kapku krve pro další vyšetření pomocí glukometru. Dávkování Pro kažký vpich používejte novou sterilní lancetu, předejdete tak možnosti přenosu infekčních onemocnění. Ke kontrole diabetes mellitus(cukrovky). K měření hladiny glukózy v krvi. Fakta Kontrolujte svou hladinu glukózy v krvi velmi Často, abyste mohli lépe spolupracovat s Vaším ošetřujícím lékařem, a tak lépe kontrolovat svůj zdravotní stav.

  21,96 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam