Moje srdcovky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Výživové doplnky » Krvný obeh, cievy

GENERICA SanguiFLOW 10 tabliet

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 448020

Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát Fruitflow® je prvá prírodná prísada, ktorá pomáha udržiavať normálnu agregáciu krvných doštičiek.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie GENERICA SanguiFLOW 10 tabliet

SanguiFLOW® predstavuje jedinečnú kombináciu špeciálneho prírodného paradajkového koncentrátu Fruitflow® a extraktu z listov viniča hroznorodého (Vitis vinifera).

Účinnosť špeciálneho prírodného paradajkového koncentrátu obsiahnutého v prípravku SanguiFLOW® bola vedecky preukázaná, bez nežiadúcich vedľajších účinkov a potvrdená Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA).

Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát Fruitflow® (WSTC) je prvá prírodná, vedecky podložená prísada, ktorá pomáha udržiavať normálnu agregáciu (zhlukovanie) krvných doštičiek, čo prispieva k zdravému prietoku krvi. 

Zdravé krvné doštičky sú hladké a pružné, čo bráni ich nadmernému zhlukovaniu vo vnútri krvných ciev, ktoré môže viesť k zrazenine. Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát obsiahnutý v prípravku SanguiFLOW® pôsobí tak, že udržiava krvné doštičky hladké, čím podporuje v cievach správny prietok krvi, čo je veľmi užitočné pre normálne fungovanie srdcovocievneho systému, pričom nenarušuje normálnu krvnú zrážanlivosť potrebnú pri hojení zranení.

Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát obsiahnutý v prípravku SanguiFLOW® je bez obsahu lykopénu a je vyrobený z čerstvých a zrelých rajčiakov (Lycopersicum esculentum) pomocou patentovaného procesu, ktorý je plne v súlade s technologickými procesmi pre výrobu potravín. Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát Fruitflow® je štandardizovaný na 37 bioaktívnych zložiek, z ktorých všetky mali preukázaný vplyv na aktivitu krvných doštičiek. Hlavnými bioaktívnymi zložkami sú nukleotidy, polyfenoly a flavonoidy.

Extrakt z listov viniča hroznorodého (Vitis vinifera) je štandardizovaný na obsah polyfenolov, antokyanov a trans-resveratrolu. Vinič hroznorodý prispieva k udržaniu zdravého krvného tlaku.

Pre koho je SanguiFLOW® určený?
SanguiFLOW® je vhodný pre každého, kto si chce zachovať zdravý krvný prietok a tým aj zdravý srdcovocievny systém.

SanguiFLOW® je možné užívať v tehotenstve a počas dojčenia, odporúčame však konzultáciu s lekárom. Prípravok sa môže užívať aj pri histamínovej intolerancii na rajčiny.

Prípravok sa môže užívať aj pri histamínovej intolerancii na rajčiny.

Je vhodný hlavne u osôb

  • s rodinnými predispozíciami kardiovaskulárnych ochorení
  • s nezdravým životným štýlom (nadváha, fajčenie, nezdravá strava, psychický stres)
  • s nedostatkom pohybu (sedavé zamestnanie, dlhotrvajúce cestovanie, dlhodobá imobilita)
  • užívajúcich hormonálnu antikoncepciu

Prečo je dôležitý zdravý prietok krvi?
Hlavnou funkciou krvi je dopravovať živiny a základné prvky (napríklad kyslík, glukózu) do tkanív a odvádzať odpadové produkty (napríklad oxid uhličitý, kyselinu mliečnu). Krv transportuje aj bunky (napríklad biele krvinky, krvné doštičky) a rôzne chemické zlúčeniny (napríklad aminokyseliny, tuky, hormóny) medzi tkanivami. Zdravý prietok krvi je teda dôležitý pre zachovanie zdravia a pohody. Vekom a pod vplyvom rôznych rizikových faktorov (stres, nezdravá strava, fajčenie, nedostatok pohybu) má krv sklon k zahusťovaniu, čo môže spôsobiť narušenie zdravého prietoku krvi. Z toho dôvodu je v každom veku veľmi dôležitá správna výživa, každodenný pohyb, vyhýbanie sa fajčeniu a pitiu alkoholu.

Zloženie

účinná látka obsah v 1 tablete
Špeciálny prírodný paradajkový
koncentrát Fruitflow® II (WSTC II)
150,0 mg
Extrakt z listov viniča
hroznorodého (Vitis vinifera)
22,5 mg

Špeciálny prírodný paradajkový koncentrát Fruitflow® II, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; extrakt z listov viniča hroznorodého (Vitis vinifera), povlakové látky: hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, polydextróza, maltodextrín, farbivá ribofl avín, oxid titaničitý, karmín; protihrudkujúce látky: sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, koloidný oxid kremičitý, stearan horečnatý; nosič: arabská guma

Odporúčané dávkovanie

Pre dospelých 1 tableta 1x denne, zapiť pohárom vody. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 150 mg špeciálneho prírodného paradajkového koncentrátu (t.j. 1 tableta SanguiFLOW®denne ).

Pre udržanie konštantného zdravého prietoku krvi sa odporúča užívať dlhodobo 1 tabletu denne. Možno užívať bez obmedzenia.

Pri jednorazovom užití, napríklad pred pláno­vanou dlhotrvajúcou cestou alebo pobytom na lôžku, SanguiFLOW® za­čne fungovať po 1,5 hodine po užití a účinok pretrváva 12 – 18 hodín.

Balenie: 10 tabliet

 

Informácie o produkte

Výrobca: GENERICA S.R.O.
Značka: GENERICA
Kód výrobku: 448020
Kód EAN: 8588003769183
Držiteľ rozhodnutia: GENERICA S.R.O.

Recenzie

Recenzie GENERICA SanguiFLOW 10 tabliet

Diskusia

Diskusia GENERICA SanguiFLOW 10 tabliet

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam