Podrobné informácie

Dietetická potravina bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch.

Informácie o produkte

Výrobca: FRANCE LAIT France
Značka: FRANCE LAIT France
Produktová rada:
Kód výrobku: 333794
Kód EAN: 3043932561185
Držiteľ rozhodnutia: FRANCE LAIT France

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely bez laktózy v prášku, pre dojčatá s laktózovou intoleranciou alebo pri menších zažívacích problémoch. Táto plnohodnotná počiatočná dojčenská výživa bez laktózy sa môže dlhodobo používať ako jediný zdroj výživy až do obdobia, kedy dochádza k spestrovaniu stravy (6 mesiacov), a následne ako doplnok výživy podľa odporúčania pediatra.

Zložky, ktoré obsahuje

  • Obsahuje 2 nenasýtené mastné kyseliny, ktoré pomáhajú pri vývoji mozgu a zrakovej funkcie a vitamíny a minerály potrebné na rast dojčaťa.
  • Neobsahuje laktózu, ale 100 % maltodextrín. Nevhodné pre deti, ktoré trpia galaktosémiou.
  • Je obohatené o cholín, inozitol, taurín a L-karnitín.

Ďalej Maltodextríny, rastlinné oleje (kokosový, sójový, palmový, slnečnicový), srvátkové bielkoviny, kazeinát vápenatý, minerály (uhličitan vápenatý, fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, pyrofosforečnan železitý, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, síran zinočnatý, jodid draselný, glukónan mangánatý, glukónan meďnatý, selenit sodný), vitamíny (A, D3, E, K1, C, B1, B2, PP, B5,
B6, biotín, kyselina listová, B12), cholín, taurín, inozitol, L-karnitín.

Dôležité upozornenie

Materské mlieko je ideálnou potravou pre dojča. Dojčenská mliečna výživa FRANCE LAIT môže materské mlieko doplniť alebo ho nahradiť v prípade, ak matka nemôže dojčiť. Dojčenská výživa by mala byť použitá len na základe odporúčania nezávislých odborníkov kvalifikovaných v lekárstve, farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matky a deti. Pri príprave dojčenskej výživy dodržiavajte pokyny uvedené na obale.

Balenie obahuje 400g.

Recenzie

Recenzie produktu France Lait LF bez laktózy 400g

Diskusia

Diskusia k produktu France Lait LF bez laktózy 400g

Pridať nový príspevok do diskusie