Podrobné informácie

Unikátny systém s obsahom patentovaných polymérnych olejov v gélovej vrstve intenzívne zvlhčuje a hydratuje suché a popraskané päty.

Informácie o produkte

Výrobca: Flexitol UK (GBR)
Značka: FLEXITOL
Kód výrobku: 291259
Kód EAN: 9317129041762
Držiteľ rozhodnutia: Flexitol UK (GBR)

Unikátny systém s obsahom patentovaných polymérnych olejov (jojobový, olivový olej, vitamín E, olej z hroznových jadierok) v gélovej vrstve intenzívne zvlhčuje a hydratuje suché a popraskané päty. Gélová vrstva v kontakte s pokožkou vylučuje postupne sa uvoľňujúce výživné oleje, ktoré poskytujú intenzívnu hydratáciu a zanechávajú pokožku hladkú a pružnú.

  • unikátna zvlhčujúca gélová technológia
  • intenzívne zvlhčenie olejmi, ktoré sa postupne uvoľňujú
  • rýchly účinok
  • vhodné na bežné použitie, aj pre diabetikov
  • opakovane použiteľné až 40-krát, s možnosťou jemného prania

Obsiahnuté zložky

jojobový olej, olivový olej, vitamín E, olej z hroznových jadierok Natiahnite si Flexitol Aktívny gél na päty – návlek a nechajte pôsobiť 30 minút, opakujte podľa potreby, alebo použite pred spaním a nechajte pôsobiť cez noc. Na dosiahnutie optimálnych účinkov použite 40-krát a potom nahraďte novým párom. Návlek je možné prať ručne, šetrne s jemným mydlom a nechať voľne vysušiť. 

Dôležité upozornenia

Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosah detí. Výrobok nie je určený na nosenie v uzavretej obuvi. Nepoužívajte na otvorené rany, popraskanú alebo odretú pokožku, ak je na pokožke ekzém a psoriáza. Prerušte používanie pri výskyte podráždenia alebo vyrážky. Skladujte na suchom mieste pri teplote od 10° do 30° C.

Balenie obsahuje 1 pár návlekov univerzálnej veľkosti.

Recenzie

Recenzie produktu FLEXITOL Active gel návleky na päty 1 pár

Diskusia

Diskusia k produktu FLEXITOL Active gel návleky na päty 1 pár

Pridať nový príspevok do diskusie