Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » F » FITOVAL

FITOVAL

Produktové rady: Fitoval
 • FITOVAL ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO 200ML

  skladom 1 - 2 ks

  Účinné látky ichtyolu Klimbazol D-panthenol Použitie Šampón nanesieme na mokré vlasy a končekmi prstov je masírujeme vrátane pokožky. Necháme pôsobiť 5 min., Potom zmyjeme. Dávkovanie Šampón nanesieme na mokré vlasy a končekmi prstov je masírujeme vrátane pokožky. Necháme pôsobiť 5 min., Potom zmyjeme. Šampón sa používa najmenej trikrát týždenne. Na preventívne účely stačí používať raz týždenne. Používať pravidelne, možno opakovať, ideálna je kombinácia s vlasovým tonikom Fitoval plus a kapsľami Fitoval. Príznaky Vypadávanie vlasov, ich lámanie, poruchy rastu a obnovy vlasov. Fakty Šampón obsahuje zvláštnu formu ichtyolu (tj látku prírodného pôvodu) a klimbazolu. D-panthenol (provitamín B5) a výťažky z arniky a rozmarýnu.Tyto látky pôsobia proti hlavným príčinám tvorby lupín a likvidujú nepríjemné sprievodné javy, akými sú olupovánl kože na hlave, jej svrbenie a zápal Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov.Poznámka Anatomicky sa vlas delí na steblo a koreň. Vlasové steblo je viditeľná časť vlasu, ktorá sa nachádza nad povrchom kože. Vlasový koreň sa nachádza v koži, vo vlasovom vačku alebo folikule. Časť koreňa hlboko vo vlasovom vačku pri vlasovej matrice a papily je zosilnená a hovoríme jej vlasová cibuľka. Priemerná hrúbka vlasu je 0,05 až 0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnútorná vrstva sa nazýva dreň alebo medula. Stredná vrstva sa nazýva kôra alebo kortex a vonkajšia vrstva sa nazýva kutikula. Vnútorná vrstva (dreň) je zostavená z buniek, ktoré ešte nie sú úplne zrohovatené, zatiaľ čo strednej vrstva (kúra) je zostavená z úplne zrohovatených buniek, ktoré predstavujú až 90% váhy vtasu. Na tejto vrstve je závislá jeho pevnosť.

  8,43 €

 • FITOVAL SHAMPOO FOR DAMAG. HAIR 200ML

  skladom 1 - 2 ks

  Popis výrobku Fitoval šampon200 ml Účinné látky Lecitín Liquid Rastlinné výťažky D-panthenol Použitie Šampón FITOVAL pre spevnenie vlasov a vlasových korienkov je mierny a neutrálny rastlinný prípravok na ošetrenie a regeneráciu citlivých poškodených vlasov a pokožky hlavy. Výťažky z šalvie a žihľavy a významné biologicky aktívne látky, napríklad lecitín, bielkoviny a D-pantenol (provitamín B5) posilňujú a regenerujú vlasy Šampón má neutrálne pH a nedráždi pokožku hlavy; je preto vhodný pre každý typ poškodených vlasov Prípravok je vhodný pre ošetrenie poškodených a vyčerpaných vtasů. Dávkovanie Vlasy sa namočia teplou vodou, nanesie sa malé množstvo šampónu a vytvorená pena sa vtiera do štice, šampón sa nechá pôsobiť 5 minút, potom sa vlasy dôkladne opláchnu vodou. Postup je možno podľa potreby opakovať.Používa sa k pravidelnému myti po celý rok. Príznaky Poškodené a vyčerpané vlasy. Kontraindikácie Nie sú známe. Vedľajšie príznaky Nie sú známe Prípravok je dermatologicky testovaný. Fakty Šampón obsahuje zvláštnu formu ichtyolu (tj látku prírodného pôvodu) a klimbazolu. D-panthenol (provitamín B5) a výťažky z arniky a rozmarýnu.Tyto látky pôsobia proti hlavným príčinám tvorby lupín a likvidujú nepríjemné sprievodné javy. akými sú odlupovanie kože na hlave, jej svrbenie a zápal. Šampón vhodný provšechny typy vlasov. Poznámka Poškodené vlasy sú citlivé, strácajú lesk a pevnosť. Na dotyk sú hrubé a neľahko sa rozčesávajú. Poškodenie vlasov spôsobuje slnko, jednostranná strava, hormonálne zmeny, časté farbenie a elektrické vysušovaniu a tvarovanie. Dôvod však muža tiež spočívať v nevhodných prípravkoch starostlivosti o vlasy a ich nízkej kvalite.Anatomicky sa vlas delí na steblo a koreň. Vlasové steblo je viditeľná časť vlasu, ktorá sa nachádza nad povrchom kože. Vlasový koreň sa nachádza v koži, vo vlasovom vačku alebo folikule. Časť koreňa hlboko vo vlasovom vačku pri vlasovej matrice a papilyje zosilnená a hovoríme jej vlasová cibuľka. Priemerná hrúbka vlasu je 0,05 až 0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnútorná vrstva sa nazýva dreň alebo medula. Stredná vrstva sa nazýva kôra alebo kortex a vonkajšia vrstva sa nazýva kutikula. Vnútorná vrstva (dreň) je zostavená z buniek, ktoré ešte nie sú úplne zrohovatené, zatiaľ čo stredná vrstva (kôra) je zostavená z úplne zrohovatených buniek, ktoré predstavujú až 90% váhy vlasu. Na tejto vrstve je závislá jeho pevnosť. Zloženie ichtyolu (tj látka prírodného pôvodu) a klimbazol. D-panthenol (provitamín 85) a výťažky z arniky a rozmarínu.

  6,96 €

 • FITOVAL ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO 100ML

  2 dni

  Účinné látky ichtyolu Klimbazol D-panthenol Použitie Šampón nanesieme na mokré vlasy a končekmi prstov je masírujeme vrátane pokožky. Necháme pôsobiť 5 min., Potom zmyjeme. Dávkovanie Šampón nanesieme na mokré vlasy a končekmi prstov je masírujeme vrátane pokožky. Necháme pôsobiť 5 min., Potom zmyjeme. Šampón sa používa najmenej trikrát týždenne. Na preventívne účely stačí používať raz týždenne. Používať pravidelne, možno opakovať, ideálna je kombinácia s vlasovým tonikom Fitoval plus a kapsľami Fitoval. Príznaky Vypadávanie vlasov, ich lámanie, poruchy rastu a obnovy vlasov. Fakty Šampón obsahuje zvláštnu formu ichtyolu (tj látku prírodného pôvodu) a klimbazolu. D-panthenol (provitamín B5) a výťažky z arniky a rozmarýnu.Tyto látky pôsobia proti hlavným príčinám tvorby lupín a likvidujú nepríjemné sprievodné javy, akými sú olupovánl kože na hlave, jej svrbenie a zápal Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov. Poznámka Anatomicky sa vlas delí na steblo a koreň. Vlasové steblo je viditeľná časť vlasu, ktorá sa nachádza nad povrchom kože. Vlasový koreň sa nachádza v koži, vo vlasovom vačku alebo folikule. Časť koreňa hlboko vo vlasovom vačku pri vlasovej matrice a papily je zosilnená a hovoríme jej vlasová cibuľka. Priemerná hrúbka vlasu je 0,05 až 0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnútorná vrstva sa nazýva dreň alebo medula. Stredná vrstva sa nazýva kôra alebo kortex a vonkajšia vrstva sa nazýva kutikula. Vnútorná vrstva (dreň) je zostavená z buniek, ktoré ešte nie sú úplne zrohovatené, zatiaľ čo strednej vrstva (kúra) je zostavená z úplne zrohovatených buniek, ktoré predstavujú až 90% váhy vtasu. Na tejto vrstve je závislá jeho pevnosť.

  5,86 € -6% 6,24 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam