Podrobné informácie

Doprajte si luxusný pocit z hladkej a zlatistej pokožky bez celulitídy. Gold Serum redukuje tukové tkanivo v koži a má zoštíhľujúci efekt.

Informácie o produkte

Výrobca: Eveline Cosmetics s.r.o.
Značka: EVELINE
Kód výrobku: 294001
Kód EAN: 5907609380937
Držiteľ rozhodnutia: Eveline Cosmetics s.r.o.

GOLD SERUM na tvarovanie je luxusným riešením na zníženie tukového tkaniva inšpirované najnovšími poznatkami sveta kozmetológie a estetickej medicíny. Inovatívna receptúra bohatá na čisté 24-karátové zlato a unikátnou kombináciou účinných látok.

Účinky

  • Tvaruje a zjemňuje siluetu,
  • redukuje tukového tkaniva,
  • účinkuje až 48 hodín.

24karátové zlato v účinnosti s bohatým zložením kyseliny hyalurónové bioHyaluron Slim Complex ™ a ginkgo biloby účinne stimulujú mikrocirkuláciu v podkožnom tkanive a odstraňujú nahromadené toxíny v bunkách.

Gold sérum zanecháva jemný film a na pokožke vytvára neviditeľný korzet, rozjasňujúci a vyhladzujúci telo - jemne trblietajúce sa zlatom.

Lipocell-Slim ™ intenzívne napomáha chudnutiu a tvarovanie siluety. Napína pokožku, zvyšuje jej odolnosť proti naťahovanie a pomáha udržiavať optimálnu pružnosť (napr. Pri zmene telesnej hmotnosti).

Rastlinné kmeňové buňky- PhytoCellTec ™ aktivujú slabé a unavené kmeňové bunky v koži a tým stimulujú jej prirodzenú regeneráciu.

Rastlinné mlieko Chufa ES, morské riasy a vitamíny A, E, F hlboko vyživujú, hydratujú a oživujú.

Recenzie

Recenzie produktu EVELINE Slim EXTREME 4D Gold Sérum na chudnutie a tvarovanie 250 ml

Diskusia

Diskusia k produktu EVELINE Slim EXTREME 4D Gold Sérum na chudnutie a tvarovanie 250 ml

Pridať nový príspevok do diskusie