Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » E » EMULGEL

EMULGEL

 • AR KOSMÍN BYLINNÝ EMULGEL PRI HEMOROIDOCH 25 ML

  skladom > 5 ks

  pri hemoroidoch   obsiahnuté látky upokojujú a priaznivo ovplyvňujú zápalové procesy   rýchlo sa vstrebáva, bez vedľajších účinkov   určený na vonkajšie použitie   Nedráždivý gelový základ umožňuje ľahké vstrebávanie a rýchlu absorpciu látok obsiahnutých v extrakte z pagaštana a dubovej kôry do spodných vrstiev pokožky v okolí konečníka, kde pôsobia dezinfekčne, zvieravo a prítomný alantoín v kostihojovom extrakte hojivo. Emulgel je pri aplikácii na pokožku veľmi príjemný, nemastí, nedráždi. Výrobok nie je parfumovaný. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Voda, extrakt z pagaštana, extr. dubová kôra, extr. kostihoj, izopropylmyristát, sodium polyakrylate (and) hydrogenated polydecene (and) trideceth-6, propylene glykol (and) diazolidinyl urea (and) methylparaben (and) propylparaben. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Balenie: 25ml Použitie: Niekoľkokrát denne jemne vmasírovať v okolí konečníka. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 24 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AR KOSMÍN BYLINNÝ EMULGEL NA AKNÉ 25ML

  skladom > 5 ks

  na starostlivosť o pleť so sklonom k akné na mastnú a nečistú pleť uvoľňuje a čistí póry problematickú pleť zvlhčuje, upokojuje a ošetruje ju Nedráždivý gelový základ umožňuje ľahké vstrebávanie a rýchlu absorpciu obsiahnutých látok čajovníkového oleja (Tea Tree Oil) a šalviovej silice do spodných vrstiev pokožky, kde pôsobia dezinfekčne, antisepticky a hojivo. Emulgel je pri aplikácii na pokožku veľmi príjemný, nemastí, nedráždi. Výrobok nie je parfumovaný. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Voda, izopropylmyristát, šalvia, Tea Tee Oil, sodium polyakrylate (and) hydrogenated polydecene (and) trideceth-6, propylene glykol (and) diazolidinyl urea (and) methylparaben (and) propylparaben. Informácie o zdravotnej nezávadnosti: Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Balenie: 25 ml Použitie: Vhodný na každodennú starostlivosť o mladistvú pleť, ráno aj večer, po vyčistení pleti vhodnou pleťovou vodou. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do: 24 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AR KOSMÍN BYLINNÝ NOSOVÝ EMULGEL 25 ML

  skladom > 5 ks

  blahodarne pôsobí na horné ciesty dýchací na pokožku v okolí nosa neobsahuje parfumy ani farbivá Nedráždivý gelový základ umožňuje ľahké vstrebávanie a rýchlu absorpciu látok obsiahnutých v aromatických siliciach a mentole do pokožky. Emulgel je pri aplikácii na pokožku veľmi príjemný, nemastí, nedráždi. Výrobok nie je parfumovaný. Informácie pre užívateľov Ingrediencie: Voda, vazelína, izopropylmyristát, sodium polyakrylate (and) hydrogenated polydecene (and) trideceth-6, gáfor, mäta, borovica, eukalyptus, propylene glykol (and) diazolidinyl urea (and) methylparaben (and) propylparaben, tymol. Informácie o zdravotnej nezávadnosti Výrobok je Štátnym zdravotným ústavom, národným referenčným centrom pre kozmetiku, označený ako bezpečný pre zdravie osôb. Ministerstvom zdravotníctva ČR je registrovaný pod označením REG - 333 - 22.2.05/6840. Viac informácií pre užívateľov Balenie: 25ml Použitie: Natrieť niekoľkokrát denne miesta pod nosom. Skladovanie: Skladujte pri teplote do 25 °C. Spotrebujte najlepšie do:24 mesiacov odo dňa výroby.

  3,01 €

 • AR KOSTIHOJOVÝ EMULGEL S GÁFROM 75ML

  skladom 3 - 5 ks

  Zloženie Kostihoj lekársky (Symphytum officinalis), rozmarínová silica (Rosmarinus communis), gáfor (Camphor), chlorofyl, emulgelový základ. Pre užívateľa - Vek Dospelí a deti od 3 rokov. Aplikácia Podľa potreby jemne vmasírovať do pokožky. Obsah 75 ml Skladovanie Skladujte pri teplote 5 – 25 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale (24 mesiacov). Indikácia k masážam svalov, šliach a kĺbov ošetreniu svalov po športových výkonoch k ošetreniu stvrdnutej, prípadne rozpraskanej pokožky Pozitíva kombinácia látok k relaxácií pohybového aparátu veľmi ľahké vstrebávanie nezanecháva mastný film možno aplikovať viackrát za deň Zložky Kostihoj obsahuje alantoin, pyrolizidinové alkaloidy, triesloviny, steroly. Látky pôsobia blahodárne pri hojení rán, podvrtnutí, presilených svalov či namáhaných kĺbov, možno aplikovať na rozpraskanú pokožku, prípadne pri opuchoch, pri kŕčových žilách a vredoch, nie je vhodné používať na otvorené rany. Rozmarínová silica je využívaná k podpore krvného obehu, pri bolestiach u ľudí s vyšším krvným tlakom, tiež pomáha pri bolestiach kĺbov a reumatických ťažkostiach. Gáfor je využívaný zvonka do mastí a mazaní, látka má prekrvujúci účinok na kožu. Chlorofyl protizápalové účinky, urýchlenie epitelizácie a granulácie pokožky, pri liečbe dekubitov, popálenín, hnisavých kožných infekcií, rán a nekróz. Dôležité upozornenie Nevhodné pre deti do 3 rokov. U pacientov s citlivou pokožkou odporúčame pred aplikáciou overiť znášanlivosť emulgélu vtrením malého množstva do kože, prípravok sa nesmie dostať do oka! Pozor emulgél nesmie zmrznúť!

  4,13 €

 • AR KOSTIHOJOVÝ EMULGEL S BORIEVKOU 75ML

  skladom do 24 hodín

  Zloženie Kostihoj lekársky (Symphytum officinalis), borievka obyčajná (Juniperus communis), eukalyptová silica (Eucalyptus globulus), chlorofyl, emulgelový základ. Pre užívateľa - Vek Dospelí a deti od 3 rokov. Aplikácia Podľa potreby jemne vmasírovať do pokožky. Obsah 75 ml SKladovanie Skladujte pri teplote 5 – 25 °C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale (24 mesiacov). Indikácie k masážam svalov, šliach a kĺbov ošetrenie svalov po športových výkonoch k ošetreniu stvrdnutej, prípadne rozpraskanej pokožky Pozitíva kombinácia látok k relaxácií pohybového aparátu veľmi ľahké vstrebávanie nezanecháva mastný film Ide aplikovať viackrát za deň Zložky Kostihoj obsahuje alantoin, pyrolizidinové alkaloidy, triesloviny, steroly. Látky pôsobia blahodárne pri hojení rán, podvrtnutí, natiahnutých svalov či namáhaných kĺbov, možno aplikovať na rozpraskanú pokožku, prípadne pri opuchoch, pri kŕčových žilách a vredoch, nie je vhodné používať na otvorené rany. Borievka obyčajná účinnými zložkami silice sú monoterpeny, katechinové triesloviny a flavonoidy, zvonka zmierňuje bolesti svalstva, využíva sa pri reumatických ťažkostiach. Eukalyptus silice z listov obsahuje eukalyptol, zvonka má antibakteriálne účinky, znižuje svalové napätie a kŕče a prináša úľavu pri bolestiach hlavy, používa sa k masážam pri pomliaždeninách a natiahnutých svalov. Chlorofyl protizápalové účinky, urýchlenie epitelizácie a granulácie pokožky, pri liečbe dekubitov, popálenín, hnisavých kožných infekcií, rán a nekróz. Dôležité upozornenie Nevhodné pre deti do 3 rokov. U pacientov s citlivou pokožkou odporúčame pred aplikáciou overiť znášanlivosť emulgélu vtrením malého množstva do kože, prípravok sa nesmie dostať do oka! Pozor emulgél nesmie zmrznúť!

  3,98 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam