Podrobné informácie

Prírodný zdroj pohody pre vaše telo - šípiek je od pradávna jedným zo základných plodov, z ktorých ľudia získavajú vitamín C.

Informácie o produkte

Výrobca: EkoMedica Czech s.r.o.
Značka: EKOMEDICA
Produktová rada: Ekomedica šťávy na imunitu
Kód výrobku: 263596
Kód EAN: 8594170150051
Držiteľ rozhodnutia: EkoMedica Czech s.r.o.

Šťava je  určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

Ruža šípová sa nazýva tiež planá ruže. Jej plody šípky, patrí vo výžive k najvyššie ceneným rastlinným výrobkom.

Posilňuje obranyschopnosť, podporuje imunitný systém, prispieva k ochrane pred škodlivými mikroorganizmami, pomáha pri prechladnutí. Podporuje normálnu funkciu tráviaceho traktu, uľahčuje trávenie. Blahodarne pôsobí na celkový fyzický stav a na pohyblivosť kĺbov. Priaznivo pôsobí na revitalizáciu kože. Vitamín C prispieva k správnej funkcii imunitného systému a nervového systému a  k ochrane buniek pred oxidačným stresom spôsobeným kyslíkovými radikálmi. Pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania. Zúčastňuje sa tvorby kolagénu pre udržiavanie normálnej funkcie ciev, kostí, chrupaviek, kože a zubov.

Zloženie

Šťava zo šípok 100 % 50 ml, kyselina L-askorbová (vitamín C) 120 mg v dennej dávke 50 ml prípravku. Dávka 50 ml obsahuje 120 mg vitamínu C, čo predstavuje 150 % jeho odporúčanej dennej dávky.

Odporúčané dávkovanie

25 ml 1-2 x denne, minimálne 30 minút pred jedlom.

Balenie obsahuje odmerný kalíšok (25 ml).

Skladovanie

Po otvorení skladujte v pôvodnom obale v chladničke. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia. Chráňte pred svetlom.

Upozornenie

Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku.

Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych dieloch výrobku muža trochu meniť, čo nie je na závadu kvality prípravku. Bez prídavku cukru, chemických konzervantov a farbív.

Recenzie

Recenzie produktu EKOMEDICA Šípek 100% šťava 500 ml

Diskusia

Diskusia k produktu EKOMEDICA Šípek 100% šťava 500 ml

Pridať nový príspevok do diskusie