Podrobné informácie

Úplne prírodný zdroj pohody pre vaše telo - šťava z pestreca podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu a funkciu pečene.

Informácie o produkte

Výrobca: EkoMedica Czech s.r.o.
Značka: EKOMEDICA
Produktová rada: Ekomedica TOP šťavy
Kód výrobku: 325883
Kód EAN: 8594170150181
Držiteľ rozhodnutia: EkoMedica Czech s.r.o.

EkoMedica Pestrec výťažok z pestreca je získavaný zo semien pestreca najmodernejším spôsobom výroby. Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

Zloženie

Voda, extrakt zo semien z pestreca mariánskeho, kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Bez prídavku cukru a chemických konzervantov.

Odporúčané dávkovanie

10 ml 2x denne, minimálne 30 minút pred jedlom. Denná dávka 20 ml výrobku obsahuje 140 mg extraktu z pestreca, čo zodpovedá výťažku z 1,4 g semien.

Skladovanie

Po otvorení skladujte v chladničke v pôvodnom obale. Spotrebujte do 25 dní od otvorenia. Chráňte pred svetlom.

Upozornenie

Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše ani prípadné pevné častice v roztoku nie sú na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy by užívanie mali konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku.

Recenzie

Recenzie produktu EKOMEDICA Pestrec mariánsky 500 ml výpredaj

Diskusia

Diskusia k produktu EKOMEDICA Pestrec mariánsky 500 ml výpredaj

Pridať nový príspevok do diskusie