Podrobné informácie

Prírodný zdroj pohody pre vaše telo - šťava z aloe vera prispieva k prirodzenému fungovaniu našej obranyschopnosti a pomáha stimulovať metabolizmus.

Informácie o produkte

Výrobca: EkoMedica Czech s.r.o.
Značka: EKOMEDICA
Kód výrobku: 252333
Kód EAN: 8594170150013
Držiteľ rozhodnutia: EkoMedica Czech s.r.o.

Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov. Aloe vera je druh tučnolisté rastliny z rodu Aloe. Prispieva k udržovaniu správnej funkcie imunitného systému ak prirodzenej obrane proti mikroorganizmom. Priaznivo pôsobí pri únave, pomáha stimulovať metabolizmus, posilňuje psychiku. Priaznivo ovplyvňuje metabolizmus inzulínu, a udržiavaní normálnej hladiny glukózy v krvi. Podporuje trávenie, optimálna a pravidelnú črevnú funkciu. Blahodarne pôsobí na ženské orgány, harmonizuje priebeh menštruačného cyklu. Priaznivo pôsobí na kvalitu kože.

Zloženie

Šťava z Aloe vera 99,8 %, kyselina citrónová (regulátor kyslosti).

Odporúčané dávkovanie

25 ml 2x denne, minimálne 30 minút pred jedlom. Maximálna denná dávka (50 ml) obsahuje 49,9 ml šťavy z aloe.

Balenie obsahuje odmerný kalíšok (25 ml).

Skladovanie

Po otvorení skladujte v pôvodnom obale v chladničke. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia. Chráňte pred svetlom.

Upozornenie

Pred použitím pretrepte. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti niektoré zložky prípravku.

Farba, vôňa i chuť šťavy sa v rôznych výrobných šaržiach môže trochu meniť, čo nie je na závadu kvality prípravku. Bez prídavku cukru, chemických konzervantov a farbív.

Recenzie

Recenzie produktu EKOMEDICA Aloe 99,8% šťava 500 ml

Diskusia

Diskusia k produktu EKOMEDICA Aloe 99,8% šťava 500 ml

Pridať nový príspevok do diskusie