Podrobné informácie

Prostriedok pre spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov a odstránenie nepríjemných pocitov pri nedostatočnom zvlhčenie.

Informácie o produkte

Výrobca: Dr.muller Pharma S.r.o.
Značka: DR. MÜLLER
Kód výrobku: 286071
Kód EAN: 8594009627730
Držiteľ rozhodnutia: Dr.muller Pharma S.r.o.

Lubrikačný gél Ty a Já Dr. Müller Pharma je zdravotnícky prostriedok na zachovanie prirodzenej vlhkosti vaginálnej sliznice a na spríjemnenie a obohatenie intímnych zážitkov. Odstraňuje nepríjemné bolestivé pocity pri nedostatočnom zvlhčení sliznice. Môže sa použiť spoločne s kondómom. Účelom kondómu je znížiť riziko nákazy sexuálne prenosnými chorobami. Lubrikačný gél je tiež vhodný na ľahšie zavedenie teplomeru alebo menštruačných tampónov do pošvy a na meranie rektálnej teploty.
Je založený na vodnej báze, neobsahuje parfumy, oleje a farbivá. Má neutrálnu chuť. Nezanecháva škvrny.
Nevstrebáva sa do organizmu. Nenahrádza antikoncepciu. Obsahuje 0,5 % prírodného oleja čajovníka austrálskeho, ktorý má protibakteriálne a protiplesňové účinky.
Pri výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií a v prípade tehotenstva sa poraďte o užívaní prípravku s lekárom alebo lekárnikom.

Návod na použitie:
odstráňte fóliu z uzáveru tuby, vytlačte primerané množstvo prípravku a aplikujte na už nasadený kondóm alebo priamo na sliznicu pohlavných orgánov.

Recenzie

Recenzie produktu DR. MÜLLER Ty&Ja lubrikačný gél s olejom čajovníka austrálskeho 50 ml

Diskusia

Diskusia k produktu DR. MÜLLER Ty&Ja lubrikačný gél s olejom čajovníka austrálskeho 50 ml

Pridať nový príspevok do diskusie