Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prírodná kozmetika » Bylinná kozmetika » Bylinná kozmetika s divozelom

Bylinná kozmetika s divozelom

Divozel je známym a veľmi často používaným prírodným liekom na choroby dýchacích ciest, kašeľ, bronchitídu a uľavuje tiež pri astme. Najmä pri zápaloch horných ciest dýchacích nám môže byť skvelým pomocníkom, uľavuje od bolestivého a dávivého kašľa a skracuje dobu liečenia. Z divozela sa dajú použiť ako kvety, tak i listy, každá z týchto častí rastliny pomáha pri liečbe rôznych zdravotných problémov.

Bylinná kozmetika s divozelom - detailný popis

V našom e-shope ponúkame divozelovú masť Dr. Popov - pri masáži uľaví ťažkým nohám od únavy, pretože pôsobí priaznivo proti opuchom a zároveň má preventívny účinok proti cievnym ochoreniam.

Pokiaľ už teraz uvažujete o kúpe zmienenej masti, existujú i ďalšie výhody, ktorými vás iste presvedčíme o tom, že je výhodné mať ju v domácej lekárničke. Účinky divozelovej masti oceníte hlavne v zimných mesiacoch. Divozelovú masť radi prezývame “masť do hôr” a to preto, že dokáže veľmi dobre chrániť pokožku pred mrazom. Pokiaľ ste si masť nestihli obstarať pred dovolenkou na horách, nezúfajte! Je možné ju použiť i ako ošetrenie už vzniknutých omrzlín.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam