Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Potraviny vhodné pre diabetikov » Dia pudingy, krémy

Dia pudingy, krémy

Keď varíte alebo pečiete bez cukru, je to dosť ťažké samo o sebe… O to viac, keď je súčasťou receptu niečo instantného. Zohnať pudingový prášok bez cukru môže byť v bežnom obchode dosť veľkým problémom a možno vás to už odradilo od nejedného dezertu, a robiť z každého múčnika dve varianty človeka pomerne rýchlo unaví. My si ale poradíme i s týmto nie tak tradičným požiadavkom. Hľadáte bezcukrový puding? Máte ho mať:-)

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Dia pudingy, krémy - detailný popis

  • Kakaový pudingový prášok Rapunzel je úplne bez cukru alebo sladidiel, nájdete v ňom iba škrob a kakao. Výrobcovia sa riadia heslom “ oslaď si sám”, preto je stopercentne vhodný pre diabetikov. Pridať do neho môžete niektorý z rastlinných sirupov, fruktózu, stéviu alebo umelé sladidlá dľa vlastnej chute.
  • Kľudne vsaďte i na výživu športovcov- Proteinový pudink poskytne príjemnú vanilkovú alternatívu, ktorá je bez cukru, sladená len sladidlami. Jeho zloženie je síce o poznanie dlhšie a zložitejšie, ale obsahuje i pomerne veľké množstvo vitamínov a minerálov a samozrejme- extra dávku bielkovín.

S týmito pudingovými pomocníkmi si môžete pochutnať na pudingu bez akýchkoľvek výčitiek a už nebudete musieť vymýšľať náhrady, ktoré umiestnite do korpusu cesta.

  • Ani s jogurtovými krémami sme na diabetikov nezabudli. Aktívny a v rámci možností sladký ranný štart si môžete vychutnať i vy vďaka značke Guareta. Stačí len rozmiešať obsah sáčku vo vode a chvíľu nechať odstáťa -voilá! -máte pripravené chutné a zdravé raňajky. Naviac ho ľahko môžete vziať kamkoľvek so sebou, pokiaľ ráno často nestíhate.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam