MojaLekáreň.sk

Dia pudingy, krémy

Keď varíte alebo pečiete bez cukru, je to dosť ťažké samo o sebe… O to viac, keď je súčasťou receptu niečo instantného. Zohnať pudingový prášok bez cukru môže byť v bežnom obchode dosť veľkým problémom a možno vás to už odradilo od nejedného dezertu, a robiť z každého múčnika dve varianty človeka pomerne rýchlo unaví. My si ale poradíme i s týmto nie tak tradičným požiadavkom. Hľadáte bezcukrový puding? Máte ho mať:-)

GUARETA Vanilkový pudink v prášku 3 porcie

Výživový doplnok

Výživovo kompletný nízkokalorický vanilkový puding pre náhradu…

Skladom zajtra

5,49 €

5,49

Dia pudingy, krémy - detailný popis

  • Kakaový pudingový prášok Rapunzel je úplne bez cukru alebo sladidiel, nájdete v ňom iba škrob a kakao. Výrobcovia sa riadia heslom “ oslaď si sám”, preto je stopercentne vhodný pre diabetikov. Pridať do neho môžete niektorý z rastlinných sirupov, fruktózu, stéviu alebo umelé sladidlá dľa vlastnej chute.
  • Kľudne vsaďte i na výživu športovcov- Proteinový pudink poskytne príjemnú vanilkovú alternatívu, ktorá je bez cukru, sladená len sladidlami. Jeho zloženie je síce o poznanie dlhšie a zložitejšie, ale obsahuje i pomerne veľké množstvo vitamínov a minerálov a samozrejme- extra dávku bielkovín.

S týmito pudingovými pomocníkmi si môžete pochutnať na pudingu bez akýchkoľvek výčitiek a už nebudete musieť vymýšľať náhrady, ktoré umiestnite do korpusu cesta.

  • Ani s jogurtovými krémami sme na diabetikov nezabudli. Aktívny a v rámci možností sladký ranný štart si môžete vychutnať i vy vďaka značke Guareta. Stačí len rozmiešať obsah sáčku vo vode a chvíľu nechať odstáťa -voilá! -máte pripravené chutné a zdravé raňajky. Naviac ho ľahko môžete vziať kamkoľvek so sebou, pokiaľ ráno často nestíhate.
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac