Podrobné informácie

Dezinfekčný a protiplesňový prostředek.Je určený najmä pre rýchlu dezinfekciu v domácnostiach, rekreačných, kozmetických a iných verejných zariadeniach - školy, škôlky, jedálne, priemyselné podniky, ubytovne, sociálne ústavy a liečebne, potravinárstvo, úrady, upratovacie firmy a iné.

Informácie o produkte

Výrobca: Guapex a.s.
Značka: GUASAN
Kód výrobku: 203854
Kód EAN: 8594161200710
Držiteľ rozhodnutia: Guapex a.s.

Polymérový dezinfekčný prostriedok na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, nástrojov a miest, ktoré sú ťažko dostupné. Je určený najmä pre rýchlu dezinfekciu v domácnostiach, rekreačných, kozmetických a iných verejných zariadeniach - školy, škôlky, jedálne, priemyselné podniky, ubytovne, sociálne ústavy a liečebne, potravinárstvo, úrady, upratovacie firmy a iné.

Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antimikrobiálnym (eliminuje široké spektrum mikroorganizmov vrátane TBC), antivírusovým a protiplesňovým účinkom. Nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je nehorľavý.

Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Jeho vlastnosti ocenia najmä rodiny s deťmi - je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach.

Použitie: dezinfekcia a eliminácia zápachu v chladničke, práčke, umývačke, odpadkových košoch, topánkach a iných zdrojov pachov. Dezinfekcia kuchynskej linky vrátane vybavenia, odstránenie plesní a bežná dezinfekcia v kúpeľniach a na toaletách. Dezinfekcia hračiek, bielizne a iné.

Recenzie

Recenzie produktu DEZISAN Spray 500 ml

Diskusia

Diskusia k produktu DEZISAN Spray 500 ml

Pridať nový príspevok do diskusie