Podrobné informácie

Dezinfekcia povrchov a plôch.

Informácie o produkte

Výrobca: Guapex a.s.
Značka: GUAPEX
Kód výrobku: 264906
Kód EAN: 8594161200727
Držiteľ rozhodnutia: Guapex a.s.

Koncentrovaný tekutý dezinfekčný prostriedok určený na jednofázovú dezinfekciu všetkých umývateľných plôch a povrchov v domácnostiach, rekreačných, kúpeľných, kozmetických a iných verejných zariadeniach - školy, škôlky, hotely a ubytovne, reštaurácie, jedálne, upratovacie firmy a ďalšie inštitúcie.

Je charakteristický sírnym a dlhotrvajúcim antibakteriovým (eliminuje široké spektrum mikroorganizmov vrátane TBC), antivírusovým a protiplesňovým účinkom. Nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly. Je netoxický a nehorľavý.

Je vhodný na riedenie do ručných rozprašovačov, prípadne na umývanie väčších plôch (podlahy, steny). Odstraňuje pachy, likviduje plesne a dlhodobo ochraňuje ošetrené povrchy. Je ideálny aj pre rodiny s deťmi, je šetrný k ošetrovaným materiálom a nezanecháva nepríjemný zápach.

Použitie: dezinfekcia a eliminácia zápachu v chladničke, práčke, umývačke, odpadkových košoch, topánkach a iných zdrojov pachov. Dezinfekcia kuchynskej linky vrátane vybavenia, odstránenie plesní a bežná dezinfekcia v kúpeľniach a na toaletách. Dezinfekcia bielizne pridaním priamo do práčky, dezinfekcia väčších plôch (steny, podlahy).

Dávkovanie: 30 ml koncentrátu na 1 liter vody

Recenzie

Recenzie produktu DEZISAN - Dezinfekcia povrchov a plôch 1liter

Diskusia

Diskusia k produktu DEZISAN - Dezinfekcia povrchov a plôch 1liter

Pridať nový príspevok do diskusie