Podrobné informácie

Na chodidle sú sústredené všetky akupunktúrne dráhy a reflexné body, ktoré predstavujú všetky vnútorné orgány. Krvný obeh a akupunktúrne dráhy sú úzko prepojené. Väčšina toxínov koluje telom v krvnom riečišti.

Informácie o produkte

Výrobca: REMEDICUM S.R.O.
Značka: REMEDICUM
Kód výrobku: 239967
Kód EAN: 8594014742794
Držiteľ rozhodnutia: REMEDICUM S.R.O.

Na chodidle sú sústredené všetky akupunktúrne dráhy a reflexné body, ktoré predstavujú všetky vnútorné orgány. Krvný obeh a akupunktúrne dráhy sú úzko prepojené. Väčšina toxínov koluje telom v krvnom riečišti.

V dnešnej dobe sme bombardovaní rôznymi škodlivými látkami zo stravy a z ovzdušia. Tie sa potom hromadia vo forme toxínov v našom tele a škodia nám, predovšetkým vo chvíli, kedy je naše telo oslabené.

Vzhľadom k vyššej hustote väčšiny toxínov dochádza gravitačným pôsobením k ich nazhromaždeniu v nohách. Podľa tradičnej čínskej medicíny je množstvo toxínov v chodidlách vyššie než v iných častiach tela. Po celodenníej námahe preto mnohí ľudia pociťujú, že im končatiny opúchajú. Mnoho ľudí má celoročne chladné nohy a prejavujú sa u nich známky zlého krvného obehu. Jedinečný turmalín vytvára slabé elektrické impulzy, ktoré odstraňujú blokácie a zlepšujú krvný obeh a metabolizmus.

Recenzie

Recenzie produktu Detoxikačné náplasti 20 ks

Diskusia

Diskusia k produktu Detoxikačné náplasti 20 ks

Pridať nový príspevok do diskusie