Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Doplnky stravy » Imunita » Kolostrum

DELTA COLOSTRUM - Perly 60 g

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 444215

Výživový doplnok kolostrum, zbavený tuku.

Viac informácií

23,60

Do 7 dní

Tovar odošleme 22. 11. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 11. 2018.

Tovar odošleme 22. 11. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 11. 2018.

Doprava jen za 1 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - DELTA COLOSTRUM - Perly 60 g

Výživový doplnok kolostrum, zbavený tuku.

Informácie o produkte

Výrobca: DELTA MEDICAL s.r.o.
Značka: DELTA MEDICAL
Kód výrobku: 444215
Kód EAN: 4250437501120
Držiteľ rozhodnutia: DELTA MEDICAL s.r.o.

Výživový doplnok s vysokým obsahom imunitných faktorov a regulátorov imunitného systému. Vyrobený najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou INTENSIVE+ bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti.

Vhodné na prirodzenú podporu imunitného systému pre všetky vekové kategórie.

  • Nemecká kvalita
  • Maximálna účinnosť – 800 mg kolostra v 1 dávke
  • Unikátna forma
  • Výhodné mesačné balenie

Vysokokvalitné nemecké 100%-né kolostrum získavané výlučne z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku a to už od veku 6 mesiacov. V období zvýšenej chorobnosti u detí a dospelých je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä kôli jeho vysokej účinnosti a bezpečnosti. Je testované na rezíduá antibiotík a svojou kvalitou sa radí k najvyššie hodnoteným v Európe. DELTA COLOSTRUM® si vďaka šetrnému spracovaniu studenou sterilnou mikrofiltráciou, zachováva svoju bioaktivitu. Jeden z najdôležitejších faktorov je aj pôvod kolostra z nášho pásma – Strednej Európy. Kravy ktoré kolostrum produkujú reagujú totiž na naše prostredie, tvoria si protilátky na patogény a alergény nášho typu. Kolostrá dovážané z iných kontinentov preto u Stredoeurópana nepôsobia tak účinne.

DELTA COLOSTRUM® obsahuje mnoho cenných látok, ktoré sa tvoria iba niekoľko hodín po narodení mláďaťa a majú pre jeho prežitie zásadný význam. Pre zachovanie ich prirodzenosti a bioaktivity je nutné, aby sa kolostrum spracovávalo bez použitia teploty nad 40 °C. Vačšina kolostier na trhu je vyrábaná lacnými nešetrnými technológiami (zahrievanie), ktoré jeho účinok minimalizujú.

DELTA COLOSTRUM® 800 neobsahuje chemické prísady a farbivá. Spracovanie studenými technológiami INTENSIVE+ zaručuje jeho najvyššiu účinnosť.

Zloženie: 100% prírodné kravské kolostrum vo forme granulátu.

Ďalšie zložky: Sacharóza, škrob (z pšenice a kukurice), glukózový sirup.                                                     Obsahuje laktózu a môže obsahovať lepok.

Odporúčané dávkovanie: 1 odmerku (2 g) 1x denne priamo alebo so studeným jedlom, alebo nápojom. 1 dávka obsahuje 800 mg kolostra. Odmerka je súčasťou balenia.

V akútnych prípadoch 3 až 5 násobok bežnej dávky. Užívajte samostatne alebo zapite studeným nápojom. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

 

Recenzie

Recenzie produktu DELTA COLOSTRUM - Perly 60 g

Diskusia

Diskusia k produktu DELTA COLOSTRUM - Perly 60 g

Pridať nový príspevok do diskusie

Štítky

Kolostrum

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam