Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Zažívání » Cukrovka, diabetes

Cukrovka, diabetes

Cukrovka alebo diabetes je jedným z najrozšírenejších ochorení na svete. Podľa údajov Svetovej zdravotníckej organizácie trpí cukrovkou cez 340 miliónov ľudí. Pokiaľ patríte medzi nich, vhodná liečba, zdravý životný štýl a prípravky pre diabetikov vám pomôžu stabilizovať hladinu glukózy v krvi. Do svojho jedálnička by ste mali zaradiť i bylinky na cukrovku, vhodné sú také už namiešané diabetické čaje, ktoré podporujú procesy látkovej výmeny. Sami by ste však nemuseli prerušiť liečbu naordinovanú diabetológom.

Rady pre cukrovkárov, ako udržať nízku hladinu cukru v krvi

 • Naučte sa jesť zdravo a strážte si príjem sacharidov. Buďte aktívny.
 • Zvýšte príjem vlákniny, ktorá zabraňuje extrémnym výkyvom hladiny cukru.
 • Doplňujte si vitamíny a minerály hlavne chróm, horčík, mangán, vitamín B, C a D.
 • Užívajte špeciálne prípravky pre diabetikov, ktoré svojim prírodným zložením udržujú normálnu hladinu glukózy v krvi.

Sila z prírody pri diabetes

Medzi bylinky ovplyvňujúce hladinu cukru v krvi patrí napríklad čučoriedka čierna, baza čierna, žihľava dvojdomá. A vedeli ste, že konzumácia zelenej listovej zeleniny znižuje riziko ochorení cukrovkou? Je totiž veľkým zdrojom antioxidantov, vápnika a železa. Obsahuje tiež tzv. fytolátky, ktoré vás chránia pred civilizačným ochorením. Pre diabetikov sú tiež vhodné prípravky so sójou, ktorá znižuje cholesterol i inzulín.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • CENTRUM Silver s multi-efektem vianočné 100+30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenný aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. S pribúdajúcim vekom sa mení nielen naše stravovacie návyky, ale aj potreba určitých látok v tele. Vzhľadom k tomu, že sa dĺžka života neustále predlžuje, je dôležité dopĺňať všetky potrebné látky v tele. Zloženie produktu Centrum SILVER Vitamín A (50% ako betakarotén) 800 mikrogramov, Luteín 1000 mikrogramov, Vitamín E 18 mg, Vitamín C 120 mg, Vitamín K1 30 mikrogramov, Vitamín B1 1,65 mg, Vitamín B2 2,1 mg, Vitamín B6 2,1 mg , Vitamín B12 3 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, Biotín 75 mikrogramov, Kyselina listová 300 mikrogramov, Niacín 24 mg, Kyselina pantoténová 9 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mikrogramov, Železo 2,1 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov je I tableta denne. Túto dávku neprekračujte. Balenie - 100 tabliet.

  24,40 €

 • ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben - hladina cukru 60 kapsúl

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  12,27 € -24% 16,25 €

 • ENERGY Renol 30 ml Výživový doplnok

  ENERGY Renol 30 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Odporúčané dávkovanie 3x denne 5-7 kvapiek. Uvedené dávkovanie prípravkov je orientačné. Renol je bioinformačný širokospektrálny prípravok vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Tento vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotovený špeciálnou technológiou. Neobsahuje lieh ani cukor a je vhodný pre diabetikov. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky z rastlín, rozpustné vo vode a v liehu. Celý komplex rastlín, energia kryštálov a homeopatické zložky pôsobia na organizmus v mnohých smeroch priaznivo.

  17,87 € -17% 21,60 €

 • ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Diaben 60 + 20 kapsúl

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Základom Diabenu je Gurmar čiže Gynmnema silvestre. Je to rastlina pochádzajúca z Indie. Extrakty z listov sú viac než 2000 rokov tradične užívané v indickej ajurvéde. Diaben obsahuje prírodné látky, preto je vhodný aj na dlhodobé užívanie. Neobsahuje lepok. Aktívne látky množstvo v 1 kapsule Gurmar (75% extrakt gymnema sylvestre) 200 mg, Alfa-lipoová kyselina 100 mg, Cinnamonum extrakt 100 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná dávka je 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie ráno spoločne s jedlom. Vhodný na dlhodobé užívanie. Dostatočne zapite. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Ukladajte mimo dosahu detí!

  16,41 € -21% 20,69 €

 • TEREZIA Diaregul 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Charakteristika produktu DIAREGUL je kombináciou huby a rastlín, ktorý je vhodný najmä pre pacientov so zvýšenou hladinou cukru v krvi a ako doplnok pri užívaní perorálnych antidiabetík (liekov na cukrovku). Môžu ho užívať osoby s poruchou glukózovej tolerancie aj ľudia trpiaci nadváhou. Tinospóry srdcovitá pomáha regulovať hladinu cukru v krvi. Podporuje očistný účinok močových ciest. Hnojník obyčajný sa vyznačuje najmä vysokou výživnou hodnotou. Zázvor lekársky a škorica pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi.  Zloženie 1 kapsula obsahuje 320 mg zmesi DIAREGUL [prášok sušenej lyofilizovanej huby hnojníka obyčajného (Coprinus comatus) 170 mg, extrakt tinospóry srdcovitej (Tinospora cordifolia - GUDUCHI) 80mg, prášok sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená škorica (Cinnamomum zeylanicum) 20mg,]. Obal kapsule: želatína. Odporúčané dávkovanie 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 °C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybraní z blistra. Vhodné pre bezgluténovú dietu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.  

  9,03 €

 • Guareta hrachová polievka v prášku 3ks Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Účel použitia: pre reguláciu hmotnosti ako náhrada jedného či viacerých hlavných jedál v rámci celodennej stravy. Zloženie: zeleninový prášok, sušený glukózový sirup, mliečna bielkovina, sójová bielkovina, modifikovaný škrob, inulín, sušené žemľové kocky (pšeničná múka, hydrogenovaný rastlinný olej, soľ, kvasnice), hydrogenovaný kokosový tuk, sójový olej, soľ, aróma, sušený rozomletý hrášok (2%), vitamíny, minerály, L-glutaman sodný, maltodextrín, protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý), guarová guma, sušená zelenina (mrkva, petržlen 0,3%), cibuľový prášok, kvasnicový extrakt, hydrolyzovaná rastlinná bielkovina , sacharóza, korenie, sójový lecitín, farbivo-karamel, stabilizátor-fosforečnan sodný. Odporúčané dávkovanie: 1 - 4 sáčky denne, pokiaľ lekár neodporučí inak. Ostatné jedlá je nutné prispôsobiť diétnemu programu, ktorý by mal obsahovať dve hlavné nízkoenergetické jedlá s dôrazom na príjem nízkotučných mliečnych a mäsových výrobkov, zeleniny a ovocia, prílohy v adekvátnom množstve (ryža, zemiaky, nízkovaječné cestoviny) a mlynsko-pekárenské výrobky s vyšším obsahom vlákniny . 1 - 2 sáčky denne po dobu úpravy telesnej hmotnosti, alebo ako doplnok stravy pri realimentácii, zvýšenej telesnej aktivite, v rekonvalescencii a pri športovaní. Jeden sáčok denne sa odporúča pri dlhodobom dodržiavaní nízkoenergetickej diéty o energetickom obsahu 5-6MJ. Pri redukčnej diéte odporúčame vypiť denne 1,5 - 2,0 l tekutín vo forme vody, nesladené minerálky alebo sódy. Príjem tekutín je možno čiastočne nahradiť čajom alebo kávou, ak ich znášate a nezakázal vám ich lekár. Neoddeliteľnou súčasťou redukčného režimu je primerané zvýšenie pohybovej aktivity. Odporúčame chôdzu, jazdu na bicykli a plávanie vo vyhriatom bazéne. Prípravok je vhodný pre obéznych pacientov aj pre obéznych diabetikov 2. typu. Nie je určené k úplnej náhrade celodennej stravy. Nie je určené osobám mladším ako 18 rokov. Upozornenie: výrobok nie je vhodný pre deti a dospievajúcich, pre tehotné a dojčiace ženy, pre osoby so závažnejším ochorením srdca (krátke obdobie po infarkte, poruchy srdcového rytmu), obličiek a pečene, pre osoby s vredovou chorobou, pre diabetikov 1. typu a osoby , ktoré v poslednom pol roku utrpeli cievnu mozgovú príhodu. Diétu nepodávať chorým s intoleranciou laktózy as alergiou na súčasti mlieka a osobám s poruchami príjmu a využitia potravín. Spôsob prípravy: obsah sáčku rozmiešajte za studena v 300 ml vody a za stáleho miešania uveďte polievku do varu. Varte 2 - 3 minúty. Polievku je tiež možné pripraviť jednoduchým preliatím vriacou vodou. Na rozmiešanie za studena je praktické použiť šejker.

  5,33 €

 • GUARETA vanilkový puding v prášku 3 x 35 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy. Zajímá Vás složení mléčná bílkovina, sacharóza, sojová bílkovina, inulin, sojový olej, škrob, odtučněný mléčný prášek, stabilizátory: teriární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, laktóza, aroma, emulgátor: sojový a slunečnicový lecitin, náhradní sladidlo: aspartam, barvivo: β-karoten, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Způsob přípravy Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml nízkotučného mléka a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem, a nebo mixerem. Uložte do chladničky asi na 3 minuty Doporučené dávkování 1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízkovaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny. 1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování. 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ. Další informace Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu. Není určeno k úplné náhradě celodenní stravy. Není určeno osobám mladším 18 let.Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu. Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravy.

  5,33 € -6% 5,67 €

 • Exadipin cps.60 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Prírodný produkt EXADIPIN.Udržuje prirodzeným spôsobom konštantnú hladinu cukru v krvi. Obsahuje extrakt rastliny Salacia reticulata a vitamín D3. Navodzuje pocit sýtosti. Bez vedľajších účinkov vhodný pre mužov i ženy. Exadipin v kapsuliach obsahuje vysoko hodnotný extrakt z indickej rastliny Salacia reticulata a vitamín D3. Salacia reticulata je v Indii známa svojimi účinkami už po stáročia. Táto rastlina obsahuje katechíny.

  23,84 €

 • Injekční stříkačka ins.1 ml/0,3 x 12/U40 Omnican 100 ks

  skladom do 24 hodín

  U-40 Inzulín - 1 mL/40 I.U. Vnitřní stříkačka sterilní. K jednorázovému použití. Před použitím odstraňte ochrannou čepičku, Poškozené nebo již otevřené stříkačky nepoužívejte!

  15,49 €

 • NATURVITA Kyselina lipoová Plus 60 tablet Výživový doplnok

  2 dni

  Obsah v jednom balení: 60 tablet Složení jedné tablety: Vitamin B13 (kys. α-lipoová) 100,0 mg Vitamin B1 (thiamin) 0,7 mg Vitamin B5 (kys. pantotenová) 6,0 mg Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata. Doporučené dávkování: 1 - 2 tablety denně

  3,54 €

 • HERBEX Diabetický čaj 20x3 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Priaznivo ovplyvňuje priebeh chorôb ako je napr. cukrovka. Pitie čaju po dúškoch a vdýchnutí jeho príjemnej vône zvyšuje účinky. Dávkovanie 1 vrecko vloží do šálky, zaleje sa vriacou vodou. Nechá sa 5-10 min. vylúhovať. Účinné látky Medovka lekárska Mäta pieporná Fazuľové struky Nechtík lekársky

  1,70 €

 • WORWAG Vitamín pre diabetikov 30 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Výživový doplnok.

  4,05 € -2% 4,12 €

 • Diaplus stabil forte 50 tabliet Výživový doplnok

  Diaplus stabil forte 50 tabliet

  Akcia

  2 dni

  Výživový doplnok pre obsah trojmocného chrómu, selénu a zinku.

  3,62 € -31% 5,28 €

 • Diaskor mpx 60 tabliet Výživový doplnok

  2 dni

  Škoricové kapsuly obohatené o chróm, zinok, horčík, kyselinu alfa-lipoovú a ďalšie vitamíny. Diaskor MPX obsahuje vodný škoricový extrakt. Odporúčané denné dávkovanie:2 x denne 1 kapsula

  14,18 €

 • BIONOPAL 120 tabliet Výživový doplnok

  BIONOPAL 120 tabliet

  Akcia

  2 dni

  Výživový doplnok s práškom zo sušených kaktusových fíg. Zloženie Prášok zo sušených kaktusových fíg (Opuntia streptacantha), rastlinné kapsule. Neobsahuje: cukor, glutén, kvasnice alebo salicyláty. Dávkovanie 1 – 2 kapsule 2x denne Balenie: 120 tabliet Upozornenie: Nie je určené pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosah detí! Výrobok nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  12,89 € -25% 17,20 €

 • Cutimed Acute ochranná pěna s 10% ureou 125 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Poskytuje odbornou péči a ochranu všech typů suché kůže, zvláště namáhané kůže a kůže starších osob. Bez přidaných barviv, 5% močovina k použití u suché a šupinaté pokožky – vhodné pro diabetiky.

  5,94 €

 • SWISS SlaDIA sladidlo s sukralózou a stéviou 600+100 tablietek zadarmo Výživový doplnok

  2 dni

  SlaDIA SWISS stolové sladidlo v tabletách; nízkokalorické sladidlo s obsahom sukralózy a glykozidov steviolu (z rastliny Stevia rebaudiana). Je určené pre diabetikov a pre osoby, ktoré aktívne obmedzujú príjem cukrov.Vhodné pre sladenie kávy, čajov, všetkých studených a teplých nápojov.Konzumácia potravín/nápojov obsahujúcich sukralózu namiesto cukru vyvoláva menší vzostup hladiny glukózy v krvi po ich konzumácii v porovnaní s potravinami/ nápojmi, ktoré obsahujú cukor. Dávkovanie: 1 tableta sladí asi ako 1 čajová lyžička alebo kocka cukru (4-6 g). Vhodné pre sladenie kávy, čaju, všetkých studených a teplých nápojov. Upozornenie: Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy (alergen). Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Vhodné aj pre diabetikov. Dospelí nemajú prekročiť dennú dávku 60 tabliet.Skladovať v suchu a tme v dobre uzavretom obale. 

  8,02 € -1% 8,07 €

 • KNEIPP Máslo pro péči o chodidla 100 ml

  2 dni

  Máslo pro péči o chodidla Kneipp je účinným pomocníkem v boji se zrohovatělou kůží chodidel a plísněmi nohou. Produkt je vhodný také pro diabetiky. Dopřejte svým unaveným chodidlům péči, kterou si zaslouží. 10 % obsah urey napomáhá hydrataci pokožky. Přírodní extrakt z měsíčku lékařského svědčí namáhané pokožce. Bambucké máslo spolu s vitamínem E přispívají k lepší regeneraci zrohovatělé kůže. Máslo dále obsahuje zklidňující panthenol a éterický pomerančový olej, který má osvěžující i silné deodorační účinky. Doporučná aplikace Naneste tenkou vrstvu a jemně vmasírujte do chodidel. Máslo je velmi výživné. Důležité upozornění Kosmetický prostředek. Neužívejte vnitřně a uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Složení produktu Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Urea, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Palmitic/Stearic Triglyceride, Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate Citrate, Calendula Officinalis (Marigold) Flwer Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Menthol, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Eugenol, p-Anisic-Acid, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Caprylate, Triacetin, Tocopherol. Balení obsahuje 100 ml.

  6,89 €

 • FYTOPHARMA zmes pre diabetikov zo stevie 20 x 1,5 g

  skladom do 24 hodín

  Složení směsi Borůvková nať - přispívá ke správnému metabolizmu cukrů, tuků a bílkovin Truskavec - ovlivňuje metabolizmus a chuť do jídla Mochna - má stahující, antibakteriální a protizápalové vlastnosti Směs obsahuje glykozidy steviolu, přírodní sladidlo bez kalorií. Neobsahuje cukr. 

  1,73 €

 • PM Elixír na slinivku tbl. 60 (dříve cukrovku) Výživový doplnok

  2 dni

  Obsahové látky v 1 tabletě (900,0 mg) extrakty (výtažky z bylin): Kuklík městský (84,0 mg), Mochna husí (84,0 mg), PABA(para-aminobenzoová kyselina) (75,0 mg), Fazole lusk (56,0 mg), Ostružina list (28,0 mg), Borůvka list (28,0 mg), Propolis standardizovaný (10,0 mg) Pomocné látky:Mikrokrystalická celulóza, polyvinylpyrrolidon, stearan hořečnatý Energetická hodnota v 1 tbl.:2 kJ = 0,48 kcal ve 100 g:377,4 kJ= 89,9 kcal Upozornění: Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen k používaní jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určen pro těhotné ženy a kojící matky, není určen pro děti. Obsahuje včelí produkt propolis. Dávkování:1 tableta ráno a 1 večer 30 minut před jídlem, zapít vodou. Užívat po dobu 2 až 6 týdnů. Doporučuje se během roku kúru zopakovat.

  10,12 €

 • LEROS Natur Diabetická zmes s gymnemou 20 x 1 g Výživový doplnok

  2 dni

  LEROS NATUR Diabetická zmes s gymnemou Bylinný čaj.(Výživový doplnok.) Bylinná čajová zmes je pripravená z rastlín (čučoriedka, list gymnemy) obsahujúcich látky, ktoré môžu prispievať k správnej výške hladiny cukru v krvi. Rastlina Gymnema sylvestre sa používa v tradičnej indickej medicíne na normalizáciu hladiny cukru v krvi. Čaj je vhodný hlavne pre diabetikov ako súčasť zvoleného diétneho režimu. Zloženie: Čučoriedková vňať (30 %), jastrabinová vňať (15 %), rooibos (10 %), fazuľový plod bez semien (10 %), čučoriedkový plod (10 %), vňať stavikrva vtáčieho (10 %), šalviová vňať (5 %), koreň sladkého drievka (5 %), list gymnemy (5 %). Upozornenie: Čaj nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pri medikamentóznej liečbe je potrebné poradiť sa s lekárom o užívaní čaju.BEZ CHEMICKÝCH PRÍSAD A ARÓM. BEZ KONZERVAČNÝCH LÁTOK. Balenie:20 x 1 g

  1,93 €

 • Dr Müller Diabecare hydratačný krém 75 ml

  Dr Müller Diabecare hydratačný krém 75 ml

  Akcia

  2 dni

  DiabeCare® hydratačný krém Dr. Müller Pharma je prípravok špeciálne vyvinutý pre suchú a cilivú pokožku diabetikov. Je dobre vstrebateľný, po aplikácii nezanecháva pocit mastnoty. Obsahuje kombináciu starostlivo vybraných aktívnych látok, komplexne pôsobiacich na hydratáciu a regeneráciu pokožky. Olej z makadamových orechov je svojím zložením z rastlinných olejov najbližší tukom ľudskej kože, dobre sa vstrebáva a spoločne s ceramidami uľahčuje obnovu ochrannej lipidovej bariéry. Urea, glycerín, Aloe Vera a vitamín E prispievajú k zlepšeniu hydratácie kože. Panthenol je nepostrádateľný pre správnu funkciu a metabolizmus pokožky. Objem: 75 ml

  5,21 € -21% 6,60 €

 • SIMPLY YOU Gurmar 50 kapsúl Výživový doplnok

  2 dni

  Extrakt účinných látok z rastliny Gymnema Sylvestre, ktorá je po storočia v prírodnom lekárstve Orientu užívaná pri problémom s diabetes, prispieva k optimálnej hladine glukózy v krvi a znižuje chuť na sladkosti, čím napomáha k redukcii nadváhy. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 kapsulu 1-3x za deň po jedle.

  8,55 €

 • Pro zdraví... směs na bramborové těsto bezlepková 400g

  3 dni

  Směs na výrobu přílohových a ovocných knedlíků, kroket a placek je výrobek z přirozeně bezlepkových surovin, neobsahuje umělá barviva, aroma ani konzervační látky. Splňuje tak náročné požadavky nejen pro bezlepkovou dietu, ale i dietu diabetickou. Návod na použití Přidáním vody nebo mléka, případně dalších ingrediencí, vymícháme těsto. Příklady receptů a použití jsou uvedeny na obalu. Užívá se dle požadované receptury, základní použití 400g směsi + 600ml vody. Složení Bramborová kaše, jáhly, kukuřice, rýže, sůl, kypřící prášek.

  1,88 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam