Moje srdcovky

Úvodná stránka » Magazín MojaLekáreň.sk » Články a blogy » Wurm Ex- odčervovanie ľudí

Wurm Ex- odčervovanie ľudí

Chudnutie Trávenie Starostlivosť o telo

Odčervovať domácich miláčikov je automatické pre každého z nás. Prípravky na odčervovanie bežne zakúpime v lekárňach alebo u veterinárneho lekára. Zvieratá sú po odčervovaní životaschopnejšie a majú tiež zvýšenú chuť do jedla.

Wurm Ex- odčervovanie ľudí

Práve parazity stoja za našou zvýšenou únavou, teplotou, pokašliavaním, či nepríjemným pálením v krku. Potom ani nevieme s čím sa vlastne trápime. Parazity z nás doslova vysávajú energiu. Sme potom náchylnejší k najrôznejším chorobám, naša prirodzená obranyschopnosť klesá.

Wurm- Ex teraz  v lekárňach- prípravok na odčervovanie ľudí

Príznaky sa objavujú postupne, aj v priebehu niekoľko rokov. Preto ich pripisujeme bežným ochoreniam, ako je napríklad prechladnutie. Medzitým odovzdávame parazity ďalej a ďalej a vzniká nekonečný kolobeh. Je preukázané, že ročne sa v ČR nakazí 700 ľudí škrkavkou psou.  A to sú len diagnostikované prípady.

Veľmi častým ochorením je tiež toxoplazmóza, ktorou sa môžeme nakaziť od mačiek. Človek je pre tohto parazita len náhodným hostiteľom. Toxoplazmóza je obzvlášť nebezpečná u tehotných žien (hrozí narodenie postihnutého dieťaťa) a u ľudí s oslabenou imunitou. Najúčinnejšou obranou proti parazitom je hlavne prevencia.

Ako funguje Wurm- Ex

Prírodné antiparazitikum pre odčervovanie ľudí využíva schopnosť humínových kyselín, ktoré sú často považované za zázrak prírody. Bežne sa používajú pri hnojení rastlín, ktorým umožňujú ľahší prísun živín a stimulujú ich rast. Wurm- Ex je jediným produktom na trhu s obsahom humínových kyselín. V ľudskom tele humínové kyseliny na seba viažu voľné radikály a ťažké kovy a vylučujú ich z tela von. Výrazne sa tak podieľajú na detoxikácii celého organizmu a jeho posilneniu. Majú schopnosť prerušovať rast mikroorganizmov a stimulovať biele krvinky.

Okrem humínových kyselín obsahujú tobolky Wurm- Ex extrakt z orecha kráľovského . Má antibakteriálne účinky a užíva sa hlavne na vyčistenie žalúdka a čriev. Ďalšou významnou zložkou tohto prípravku je kurkumín. Nielenže pôsobí proti nádorom a protizápalovo, ale tiež chráni našu pečeň pred vplyvom toxínov a zároveň regeneruje pečeňové bunky.

Dôležitou zložkou Wurm- Ex na odčervovanie ľudí je tiež riboflavín , ktorý priaznivo upravuje energetický metabolizmus a pantothenan s koenzýmom A (je dôležitý pri metabolizme lipidov a sacharidov). Wurm- Ex je vďaka svojmu prírodnému zloženiu vhodný aj pre deti od 3 rokov. Je tiež dostupný v tekutej forme, ktorá sa ľahšie prehĺta- 100 ml balenie Wurm- Ex plazmy vystačí pri dávkovaní 5 ml každý deň večer pred jedlom na 20 dňový očistný cyklus.

Nielen domáci miláčikovia, ale aj ľudia potrebujú odčervovať. Pravidelné odčervovanie zvierat považujeme za normálne, tak prečo neodčervovať aj svoje telo, ktoré sa potom cíti oveľa lepšie ? Parazity sa niekoľkokrát do roka premnožia čo spoznáme zvýšenou únavou, pokašliavaním, kŕčami v bruchu alebo trvajúcou depresiou. Stávame sa tak jednoduchým terčom pre baktérie a vírusy. Predovšetkým jeseň sa nesie v duchu chrípkových epidémií a rôznych viróz.

Pritom prevencia je taká jednoduchá- užívanie 1 alebo 2 toboliek Wurm- Ex (podľa telesnej váhy) večer pred jedlom po dobu 10 dní vás zbaví neželaných parazitov v tele a zároveň posilníte obranyschopnosť organizmu. Tak prečo to neskúsiť ?

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam