Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Na trh prichádza 100 % prírodný produkt regulujúci váhu

05.12.2012 | Danare, a. s.

Žijeme v zrýchlenej dobe, kedy nikto nemá na nič čas a dokonca ani na to najcennejšie, čo máme – svoje zdravie. Trend, ktorému musíme čeliť sú nezdravé stravovacie návyky, málo pohybu a s tým súvisiace nabaľujúce sa kilá.

Spočiatku problém riešime väčším a voľnejším oblečením, až kým nedospejeme do štádia, kedy sa už sami pred sebou necítíme dobre.
Spoločnosť Danare prichádza na náš trh so 100% prírodným výživovým doplnkom OBEZIN TM, ktorý pomáha pri redukcií váhy bez toho, aby sme hladovali. OBEZINTM = schudnúť a nehladovať.

Všemocná príroda!

Spoločnosť vytvorila čisto prírodný produkt, ktorý pomáha pri znižovaní hmotnosti bez pocitu hladu. OBEZINTM v sebe skrýva zmes rastlín, ktorú si Danare, s.r.o. , pre ich jedinečnosť, nechala patentovať. Je to výživový doplnok, ktorý vytvára pocit nasýtenia a znižuje tak chuť do jedla. Stačí užiť 2 tobolky tridsať minút pred jedlom a zapiť vodou. OBEZIN TM sa v žalúdku rozpustí a až sto násobne zväčší svoj objem. To má za následok, že skonzumujeme polovičnú porciu jedla. Žalúdok po 20 minútach vyšle signál, že sme sýti a nemáme potrebu sa prejedať. Zmes patentovaných rastlín taktiež výrazne eliminuje chuť na sladké a navyše udržiava cholesterol v normále.

“Pri pracovnej vyťaženosti som jedával veľmi nepravidelne a nezdravo, až sa s tým moje telo nevedelo vysporiadať. V zahraničí som spoznal účinky niekoľkých rastlín a rozhodol som sa, ich zmiešaním, účinok znásobiť. Osobne môžem potvrdiť, že vďaka OBEZINu úbytok váhy nastal takmer okamžite,” hovorí Rudolf Kalovksý, majiteľ.

Zmena životného štýlu

Ak chceme znížiť svoju hmotnosť, netreba sa spoliehať “iba” na zázračné tobolky. Áno, vďaka OBEZINu zhodíme kilá navyše, ale mali by sme upraviť celkovú životosprávu. Pravidelný prísun menšieho množstva potravín a pohyb, úbytku váhy a jej následnému udržiavanie iba prospeje. OBEZINTM je veľkým pomocníkom, ktorý podporuje Vaše správne rozhodnutie niečo so svojím telom spraviť. Ak sa dostaví aj sebemenší výsledok, dodá Vám to energiu do ďalšieho boja a v neposlednom rade prinavráti sebavedomie.

Ach to sladké

Popri zmene stravovacích návykov je treba potlačiť aj chuť na sladké. Dosiahnutiu cieľov určite pomáha podpora rodiny a blízkych, ale nápomocný je určite aj OBEZIN TM . Ten totiž obsahuje výťažok z riasy Spirulina platensis a to konkrétne zložku aminokyseliny fenylalaninu. Tá potláča chuť na sladké a pôsobí na chuťové centrum v mozgu, ktoré ju efektívne zníži. Preto, pokiaľ sa Vám zdá, že bez rafinovaného cukru neviete vydržať, OBEZINTM je tá správna voľba ako začať.

Inšpirácia prírodou je hlavným mottom spoločnosti DANARE a.s. Produkty, uvedené na trh sú 100% prírodné.
Hlavným zameraním spoločnosti DANARE, a.s. je vývoj, výroba a predaj doplnkov  stravy najvyššej kvality. Ich výroba sa deje za prísnych technologických podmienok v rámci normy ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 a je tiež certifikovaná HACCP – systémom stanovenia kontrolných bodov. Ten je nástrojom na zabezpečenie riadenia kvality a zdravotnej nezávadnosti potravín počas celého procesu výroby, spracovania, skladovania, manipulácie, prepravy a predaja koncovému spotrebiteľovi.