Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Inkontinencia ju obmedzuje aj v zamestnaní!

17.09.2012 | Simply You Slovakia s.r.o.

Často sa stáva, že ženy, ktoré postihne nechcený únik moču, začnú akoby strácať kontakt s okolím. Strácajú chuť milovať sa s partnerom, prerušia kontakty s kamarátkami, odchádzajú zo zamestnania. Podobne sa to spočiatku vyvíjalo i v prípade pani Oľgy.

Pani Oľga (51 rokov) zo Žiliny pracovala dlhé roky ako zdravotná sestra. Práca ju bavila, pomoc ľuďom bola a dodnes je jej životným krédom. Keď ale zrazu sama potrebovala pomoc, akoby na všetko bola sama a v jej okolí nebol nikto, kto by jej s jej problémom mohol pomôcť. "Súčasťou mojej práce bolo zdvíhanie alebo otáčania pacientov. Keď sa mi prvýkrát stala tá nepríjemná vec s nechceným únikom moču počas zdvihnutia pacienta, spájala som to s tým, že bol trochu vyššej váhovej kategórie. Keď sa mi to zakrátko stalo znova so ženou, ktorá bola ako pierko, strašne som zneistela. Následne som pociťovala čoraz častejšie nutkanie na močenie, musela som dobiehať na záchod a vždy som nejakú tú kvapku neudržala, bola som zúfalá," opisuje Oľga počiatky svojich problémov.

Kolegyniam v práci sa s tým zdôveriť nechcela, bála sa, že toho za chvíľu bude plná nemocnica a ona príde o miesto. Dokonca z tohto dôvodu nechcela o pomoc žiadať ani lekára z tejto nemocnice. Prestala chodiť na kávu s kamarátkami, bála sa, že bude neustále behať na záchod.
Manželovi sa s problémom zverila až potom, keď spozoroval, že príliš často chodí na toaletu. "Na vyšetrenie som išla až do susedného mesta. Lekár mi povedal, že mám zápal močových ciest a  trpím stresovou inkontinenciou. Po vyliečení zápalu a po prečítaní zaujímavého článku v jednom časopise som sa po porade s lekárom rozhodla vyskúšať liečbu prírodnou cestou. V lekárni som si kúpila voľne predajný výživový doplnok IVE InkontinStop s obsahom fytoestrogénov. Zároveň som si v priloženej brožúrke a následne na internetových stránkach www.iveinfo.sk naštudovala cviky na posilnenie svalov panvového dna, takzvané "Objavovanie troch vrstiev." Môj stav sa zrazu začal každým týždňom zlepšovať," uviedla. V súčasnosti síce Oľga v zamestnaní pre istotu nosí slipové vložky, ale s únikom moču už také veľké problémy nemá. Zdvíhanie pacientov pre ňu nie je prekážkou a ďalej sa venuje práci, ktorá ju baví. "Som za to veľmi vďačná. Vždy keď si idem po nové balenie IVE, sa s pani lekárničkou rozprávame o jeho vynikajúcich účinkoch a dozvedám sa, že si ho kupuje čoraz viac žien," dodala na záver pani Oľga.

Výzva IVE: Podeľte sa s nami o svoj príbeh!
Zaujíma nás, aké problémy s inkontinenciou trápili práve Vás a ako užívanie IVE ovplyvnilo Váš život.
Vaše skúsenosti môžu pomôcť ostatným!
Autorka každého nami uverejneného príbehu dostane ako darček IVE na tri mesiace zadarmo. Svoje príbehy nám posielajte na email.

IVE Ÿ InkontinStopTM systém

  • Pomáha obmedzovať únik moču pri prirodzených zmenách na močovom ústrojenstve.
  • Podporuje správnu činnosť močového mechúra.
  • Ide o nehormonálny prípravok.
  • Pomáha pri menopauzálnych ťažkostiach.

Ako účinkuje prípravok IVE Ÿ?
Hlavnou účinnou zložkou tohto unikátneho prípravku tvorí InkontinStopTM system. Jedná sa o zmes špeciálne upravovaných isoflavonov z vňate ďateliny lúčnej (Trifolium pratense L.) a sóje (Glycene Max), lignanov zo semien ľanu siateho (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanov zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum ). Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Balenie obsahuje príbalový leták aj brožúrky obohatené o cviky panvového dna. Ďalšie informácie získate na www.iveinfo.sk, alebo na bezplatnej linke 800 132 890.