Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Do Zásielkovní tovar už len v škatuliach

16.02.2015 | Martin

Pokrčené obaly by sa mali stať minulosťou.

Budúca objednávka, pri ktorej zvolíte osobný odber v Zásielkovni, už k vám dorazí v papierovej škatuli- v rovnakej, v akej posielame tovar kuriérom. Škatuľa nahradí súčasné igelitové tašky, ktoré nedokázali tovar na ceste k vám dostatočne ochrániť.

Igelitka vs. škatuľa

"Krehký tovar ako napríklad kokosový olej v skle starostlivo balíme do bublinkovej fólie, ten dorazil v poriadku aj v igelitovej taške. Dlhá cesta s niekoľkými prekládkami sa ale najčastejšie podpísala na tenkých papierových obaloch pevných výrobkov, ako sú pleťové krémy alebo vitamíny," hovorí Libor Pešek, ktorý je na MojaLekáreň.sk zodpovedný za logistiku. Aj takéto kozmetické vady na obale sú samozrejme nepríjemné. Preto igelitky v Zásilkovniach končia.

Zásilkovne se hodia

Keď sme vlani v novembri začali využívať sieť Zásielkovní, na mape odberných miest MojaLekáreň.sk razom pribudlo viac ako 50 pobočiek po celej republike. Sú teda pre väčšinu z vás po ruke a pri nákupe nad 40 € aj úplne zadarmo.