Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Archiv článků - CHUDNUTIE

24.06. 2013

5 diét, ktoré môžu mať zlé následky

Letné teploty, ktoré vonku aktuálne panujú, nás nabádajú k návštevám bazénov, kúpalísk alebo rybníkov. Často sa kvôli tomu snažíme ešte na poslednú chvíľu zhodiť prebytočné kilá.


15.01. 2013

5 rád zdravého životného štýlu

Každý z nás eviduje krásne štíhle modelky usmievajúce sa z časopisov, televíznych obrazoviek, bilboardov. Skrátka sú všade, kde sa pozrieme. A určite väčšina z nich tvrdí, že jedia úplne normálne, dokonca na posedenie zjedia celú čokoládu alebo sviečkovú.


05.12. 2012

Na trh prichádza 100 % prírodný produkt regulujúci váhu

Žijeme v zrýchlenej dobe, kedy nikto nemá na nič čas a dokonca ani na to najcennejšie, čo máme – svoje zdravie. Trend, ktorému musíme čeliť sú nezdravé stravovacie návyky, málo pohybu a s tým súvisiace nabaľujúce sa kilá.


07.11. 2012

Nový výživový doplnok na chudnutie OBEZIN prírodnou cestou znižuje chuť do jedla

Výživový doplnok OBEZIN pôsobí na chuťové centrum v mozgu a znižuje tak chuť do jedla. Vďaka svojmu zloženiu prináša pocit sýtosti a tým bráni nežiaducemu prejedaniu sa.


18.02. 2009

Chudnite s radostou

S novým rokom si dávame veľa predsavzatí. Medzi tradičné novoročné predsavzatia patria: schudnem, budem žiť zdravo, začnem cvičiť... Čo sa ale za týmito otrepanými frázami skrýva?


18.02. 2009

Chcete schudnúť? Nebuďte v tom sami!

Nadváha a obezita sa v dnešnej dobe šíri ako epidémia. Ľudia sa ľahko nechajú ovplyvniť svojím okolím a myslia si, že je v poriadku mať o pár kíl navyše, pokiaľ viac vážia i ich blízky či rodina.