Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Archiv článků - PREDSTAVENIE PRODUKTOV

24.02. 2014

Kokosový olej – zázrak z prírody

Extra panenský kokosový olej je lisovaný za studena z dužiny zrelých kokosov, pestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Celý proces výroby trvá len niekoľko málo hodín, aby si olej zachoval svoju výbornú kvalitu. Nie sú do neho pridávané konzervačné látky ani farbivá.


29.01. 2014

Medicínská starostlivosť pre krásnu pleť

Inovatívny rad výrobkov, ktoré pôsobia ako prevencia proti rednutiu a vypadávaniu vlasov. Šampón proti vypadávaniu vlasov Eucerin Dermocapillaire a tonikum proti vypadávaniu vlasov Eucerin Dermocapillaire spomaľujú proces rernutia vlasov tým, že uľavujú pokožke od mikrozápalov, stimulujú vlasové korienky a predlžujú životný cyklus vlasov.
28.08. 2013

Flor Essence vyrobený z ôsmich bylín

V dnešnom svete musí ľudské telo spracovať viac toxických chemikálií ako kedykoľvek predtým.


16.07. 2013

4 choroby, ktoré si môžete priviezť z dovolenky pri Stredozemnom mori

Leto je čas dovoleniek, ktoré mnohí z nás trávia v krajinách okolo Stredozemného mora. Okrem krásneho opálenia a letných zážitkov si však domov môžeme priviesť taktiež nepríjemné choroby.


14.02. 2013

5 rád pre rodičov, ako v februári zatočiť s chrípkou a nachladnutím u detí

Celodenné vyvádzanie na zjazdovke, rýchle prechody z vonkajšieho mrazu do vykúreného domu, neustála zmena počasia či náhle výkyvy teplôt. To všetko oslabuje imunitu nielen u dospelých, ale predovšetkým u detí.


07.01. 2013

Mušľa z Nového Zélandu

Možno ste i vy v nedávnej dobe zachytili výraz "PernaCanaliculus", možno ste aj niečo začuli o blahodarných a regeneračných účinkoch ako pre športovcov, tak pre starších ľudí. O čo však ide? A odkiaľ sa berie spomínaná "tajomná" regeneračná sila?


13.12. 2012

Rakytník rešetliakový - Rastlina budúcnosti

Rastlina budúcnosti, tak sa nazýva rakytník, ktorý býva niekedy označovaný ako citrónovník severu, pretože jediná oranžová bobuľka obsahuje dennú dávku vitamínu C!


20.08. 2012

6 látok, ktoré vám pomôžu k zdravšiemu srdcu

Srdce je pre život človeka nepostrádateľný orgán. Nedostatok pohybu, zvýšený stres či nezdravá strava však vedú k možnému rozvoju srdečných chorôb. Poradíme vám, aké vitamíny a minerály by ste mali svojmu srdcu dopriať, aby fungovalo v poriadku a bez vážnych komplikácií.


29.06. 2012

Päť produktov pre pokojnú a bezpečnú dovolenku

Na obdobie letných prázdnin sa každý nedočkavo teší, horúce a slnečné dni však môžu privodiť ľudskému organizmu celý rad nepríjemných problémov. Poradíme vám, aké výživové doplnky a prípravky si pribaliť na cesty so sebou, aby ste si svoju dovolenku užili naplno a bez problémov.


08.06. 2012

Zacielené na imunitu

Trpíte na časté zápaly hrdla, nosa, priedušiek, močového mechúra či vaginálne infekcie? Potom Vám pravdepodobne chýbajú obranné mechanizmy, ktoré v našom imunitnom systéme bojujú proti vírusom, baktériám a iným pôvodcom ochorení.


08.12. 2011

Veinoplus, technológia na liečbu žilovej nedostatočnosti

Stále viac lekárov a pacientov siaha po inovatívnej technológii VEINOPLUS®, ktorú integrujú do stratégie boja proti žilovému ochoreniu. Technológia VEINOPLUS® má klinicky preukázanú účinnosť na rôznych úrovniach závažnosti žilového ochorenia a umožňuje liečbu symptómov, od pocitu „ťažkých nôh“ až po najzávažnejšie štádiá chronickej žilovej nedostatočnosti.