Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Archiv článků - POTRAVINOVÉ DOPLNKY

31.07. 2013

Odborníčka: Kvalitu výživových doplnkov ocenia ľudia s pribúdajúcim vekom

V lekárňach sa okrem klasických liekov stretávame aj s výživovými doplnkami. Na rozdiel od bežných potravín majú vysoký obsah vitamínov, minerálnych a iných látok. Ich účelom je doplniť našu bežnú stravu.


28.03. 2013

Slovenskí lekárnici odporúčajú 3-omega Generica

V slovenskej ankete Lekárnici odporúčajú zvíťazil už štvrtýkrát v kategórii výrobkov s omega-3 nenasýtenými mastnými kyselinami produkt 3-omega 1000 mg spoločnosti Generica.


21.11. 2012

Ako pomôcť krvotvorbe?

Bledosť, únava, slabosť, omdlievanie, búšenie srdca, hučanie v ušiach, migrény, závraty a niekedy aj dýchavičnosť známkou chudokrvnosti. Tu nie je radno podceňovať.


14.11. 2012

Hliva ustricovitá a probiotiká - Ideálne spojenie na posilnenie organizmu

Odborníci už veľa rokov hovoria o obdivuhodných zdravotných účinkoch hlivy ustricovitej. Táto výnimočná huba je bohatým zdrojom celého radu prírodných, ľudskému organizmu prospešných látok.


17.09. 2012

Inkontinencia ju obmedzuje aj v zamestnaní!

Často sa stáva, že ženy, ktoré postihne nechcený únik moču, začnú akoby strácať kontakt s okolím. Strácajú chuť milovať sa s partnerom, prerušia kontakty s kamarátkami, odchádzajú zo zamestnania. Podobne sa to spočiatku vyvíjalo i v prípade pani Oľgy.


04.09. 2012

Od menopauzy je to k osteoporóze už len na krok…

Práve ste prekročili päťdesiatku a máte pocit, že život je v poslednom čase tak strašne šedivý? Trpíte výraznými zmenami nálad, podráždenosťou, ľahšie upadáte do miernych depresií a zle spíte?


27.08. 2012

Nechcete sex? Zvaľte to na únavu!

Zistili sme, čo ženie mužov za sexom – požadujú lepšie zážitky a intenzívnejšie pôžitky z milovania. Ale keď chuť na milostné hry nemajú, o úprimnosti voči partnerke nemôže byť ani reči!


14.08. 2012

Aktívna starostlivosť o prostatu

Máte problém so zväčšujúcou sa prostatou? Ak máte po šesťdesiatke, nepatríte veru do ligy výnimočných, pretože vo veku 60-69 rokov trpí diagnózou nezhubného zväčšenia prostaty 43 % mužov, po sedemdesiatke je to už každý druhý a tento pôvodne malý orgán potrápi až 80 % osemdesiatnikov.


07.08. 2012

Infekciami močových ciest trpia aj deti

Pálenie, bolesť pri močení alebo časté močenie. To sú najčastejšie príznaky zápalu močových ciest. V prípade malých detí však infekcia prebieha bez typických príznakov – dieťa je nepokojné, odmieta jesť či piť, alebo má horúčku bez ďalších viditeľných ťažkostí. Pri hľadaní zdroja problémov treba aj u maličkých myslieť na možnú infekciu močových ciest!


30.07. 2012

Rýchlejšie, vyššie, silnejšie...

Človek nemá presne vymedzené obdobie párenia. Je totiž príslušníkom živočíšneho druhu, ktorý dokáže súložiť prakticky kedykoľvek. Vlastne... Niektorých príslušníkov mužského pohlavia môže to ich „pohlavie“ občas zradiť.


17.07. 2012

Krvný tlak – kamarát aj tichý nepriateľ

Vysokým krvným tlakom trpí približne 40 percent Slovákov nad 50 rokov, čo je takmer o 10 percent viac ako celosvetový priemer.


30.05. 2012

Šťava z aloe vera

Už starí Egypťania si vážili všemocného Aloe vera pre jeho blahodárne účinky. Dokonca ho nazývali rastlinou nesmrteľnosti a pridávali ho do nevyhnutnej výbavy, ktorá odprevádzala mŕtvych faraónov na ich poslednej ceste.


22.09. 2010

Posilňujte imunitu včas

Imunita alebo tiež obranyschopnosť organizmu určuje, ako sa ľudské telo dokáže brániť vonkajším ale aj vnútorným vplyvom baktérií, vírusom, pliesňam, parazitom. Imunitný systém vie rozpoznať cudzie škodlivé prvky v tele, udržuje rovnováhu vnútorného prostredia.