Podrobné informácie

Pre ženy, ktoré trávia veľa času mimo domova a potrebujú sa cítiť čisto, sviežo a chránené pred bakteriálnou infekciou.

Informácie o produkte

Výrobca: MANETTI-ROBERTS
Značka: CHILLY
Kód výrobku: 175423
Kód EAN: 8002410032352
Držiteľ rozhodnutia: MANETTI-ROBERTS

Vďaka tymiánu a šalvii pôsobia intímne obrúsky CHILLY Pocket ANTIBACTERIAL antibakteriálne, čo vám dodá pocit bezpečia aj v situáciách, keď existuje riziko bakteriálneho kontaktu. Vďaka praktickému uzatvárateľnému obalu si vždy zachovajú sviežosť a vlhkosť, sú diskrétnym spoločníkom, ktorého si v kabelke môžete vziať kamkoľvek so sebou či už ste na cestách, v práci alebo na dovolenke.

Zloženie

  • Tymián - Aromatické a antiseptické vlastnosti tymiánu sú známe odjakživa. Extrakt je bohatý na esenciálny olej a taníny a vždy sa hojne používal v kozmetických výrobkoch (a nielen tam) pre svoje nepopierateľné antibakteriálne účinky.
  • Šalvia - Prednosti tejto rastliny, ktorá bola vo veľkej úcte už od staroveku, sú založené na množstve a rozmanitosti účinných látok v listoch. Odjakživa sú známe jej antiseptické vlastnosti.
  • Triclosan - Je to bakteriostatikum schopné kontrolovať rozvoj bakteriálnej flóry (zodpovedné aj za nepríjemné zápachy), pri rešpektovaní existujúcej bakteriálnej flóry (Lactobacillus acidophilus).
  • pH5 - Je dôležité používať intímny čistiaci prípravok, ktorý je mierne kyslý, s pH okolo 5, aby bola rešpektovaná normálna fyziológia vonkajších genitálnych slizníc a okolitej pokožky.

Recenzie

Recenzie produktu CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

Diskusia

Diskusia k produktu CHILLY Obrúsky Antibacterial 12 ks

Pridať nový príspevok do diskusie