Podrobné informácie

Chilliburner je prírodný prípravok z chilli papričiek, spracovaný patentovanou technológiou do mikrokapsúl, ktoré chránia tráviaci trakt a ústnu dutinu pred podráždením.

Informácie o produkte

Výrobca: FAVEA S.R.O.
Značka: CHILLIBURNER
Kód výrobku: 295448
Kód EAN: 8588004552135
Držiteľ rozhodnutia: FAVEA S.R.O.

Chilliburner obsahuje vysoko koncentrovaný prírodný výťažok chilli papričiek spracovaný patentovanou technológiou obalových materiálov do mikrokapsúl, kde účinná zložka poskytuje užívateľovi maximálny efekt kapsaicínu bez akéhokoľvek podráždenia úst či tráviaceho traktu!

Zloženie 1 tablety

účinné látky: Frutafit TM 138,5 mg (inulín 90%, fruktóza, glukóza, sacharóza), Capsimax TM 50 mg (extrakt Capsicum annum L /paprika ročná/, sacharóza), extrakt zo zeleného čaju 10 mg, prídavné látky: mikrokryštalická celulóza 100mg, rastlinný stearan horečnatý 1,5mg (protihrudkujúce látky).

Dávkovanie

1 tableta denne, najlepšie 30 minút pred raňajkami. Pre zvýšenie účinku môžete od tretieho týždňa užívania pridať ešte jednu tabletu pred obedom.

Chillishape gél

  • pomáha zlepšovať pevnosť pokožky
  • účinne bojuje s celulitídou
  • pomáha zoštíhľovať a tvarovať stehná, boky a zadoček
  • Extrakt z chilli a levandule prehrieva ošetrovanú oblasť a zlepšuje mikrocirkuláciu krvi v tkanivách. Zvýšením prekrvenia sa zlepšuje prísun výživných látok do tkanív, čím sa urýchľuje metabolizmus kože, a tým i vylúčenie toxínov z tela a odbúranie tuku.

Recenzie

Recenzie produktu Chilliburner 30 tabliet + Gél celulitída Chillishape 200 ml

Diskusia

Diskusia k produktu Chilliburner 30 tabliet + Gél celulitída Chillishape 200 ml

Pridať nový príspevok do diskusie