Podrobné informácie

Doplnok stravy, ktorý blahodárne pôsobí na organizmus vďaka vysokému množstvu antioxidantov. Čaga sibírska je huba používaná v tradičnej čínskej medicíne.

Informácie o produkte

Výrobca: CHAGANELA s.r.o.
Značka: CHAGANELA
Kód výrobku: 361079
Kód EAN: 8596106000034
Držiteľ rozhodnutia: CHAGANELA s.r.o.

Čaga je vysoko cenená huba s povzbudzujúcimi účinkami, rastie na živých brezách, uchováva jej živiny a následne ich odovzdáva nám konzumentom.

O antioxidantoch

Ak chceme žiť dlho a zdravo, je pre nás dôležité užívať čo najviac antioxidantov. Chaganela extrakt obsahuje veľké množstvo týchto látok, ktoré pôsobia ako prevencia proti starnutiu a chorobám. Ako starneme, klesá počet zdravých buniek v našom tele a tak potrebujeme antioxidanty pre ich obnovu.

Chaganelu oceníte v týchto prípadoch

  • Pre normálny stav trávenia a vylučovania.
  • Napomáha k normálnej funkcii srdca a krvného obehu.
  • Pre zdravý vzhľad pokožky.
  • Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie

Kapsula obsahuje: 500 mg extraktu

100% koncentrovaný extrakt zo sibírskej čagy

Odporúčané dávkovanie

  • Pri prevencii - pre podporu a uchovanie zdravia: 1 gram (2 kapsule) denne.
  • Pri závažnejších problémoch: 2 gramy (4 kapsuly) denne. Rozdeľte do 2 denných dávok.

V prípade pocitu oslabenia či v náročnom období užívajte iba 1 gram (2 kapsule) Chaganela extraktu denne. Dávku môžete znížiť alebo zvýšiť na 5 gramov (10 kapsúl) čagy denne, v takom prípade ju vždy rozdeľte do niekoľkých denných dávok. Vždy záleží na celkovom stave a konštitúcii príjemcu. Odporúčame užívať aj niekoľko mesiacov po skončení konvenčnej liečby a ďalej ako prevenciu. Ak vám robí problém užívanie čagy pred jedlom, môžete ju užívať aj po jedle.

Zapite dostatočným množstvom vody (najmenej 200 ml).

Dôležité informácie

Nepoužívajte, ak aplikujete lieky na zníženie imunity (po transplantácii orgánov). V tomto prípade môže podporujúca imunitná schopnosť čagy neutralizovať túto liečbu. Čaga môže zvýšiť riziko hypoglykémie (tj. príliš nízka hladina cukru v krvi) a to u ľudí, ktorí sú na ňu citliví a ktorí užívajú antidiabetiká. Príznaky hypoglykémie sú tras, hlad, zmätenosť, závraty, pocit slabosti, úzkosť a ťažkosti s rozprávaním. Neužívajte, ak ste alergický na huby.

Recenzie

Recenzie produktu CHAGANELA Extrakt zo sibírskej čagy 270 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu CHAGANELA Extrakt zo sibírskej čagy 270 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie