Podrobné informácie

Doplnok stravy, ktorý blahodárne pôsobí na organizmus vďaka vysokému množstvo antioxidantov. Čaga sibírska je huba používaná v tradičnej čínskej medicíne.

Informácie o produkte

Výrobca: CHAGANELA s.r.o.
Značka: CHAGANELA
Kód výrobku: 361000
Kód EAN: 8596106000041
Držiteľ rozhodnutia: CHAGANELA s.r.o.

Čaga je vysoko cenená huba s povzbudzujúcimi účinkami, rastie na živých brezách, uchováva jej živiny a následne ich odovzdáva nám konzumentom.

O antioxidantoch

Ak chceme žiť dlho a zdravo, je pre nás dôležité užívať čo najviac antioxidantov. Chaganela extrakt obsahuje veľké množstvo týchto látok, ktoré pôsobia ako prevencia proti starnutiu a chorobám. Ako starneme, klesá počet zdravých buniek v našom tele a tak potrebujeme antioxidanty pre ich obnovu.

Chaganelu oceníte v týchto prípadoch

  • Pre normálny stav trávenia a vylučovania.
  • Napomáha k normálnej funkcii srdca a krvného obehu.
  • Pre zdravý vzhľad pokožky.
  • Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie

100% koncentrovaný extrakt zo sibírskej čagy

Odporúčané dávkovanie

  • Pri prevencii (pre podporu a uchovanie zdravia): 1 gram (2 kapsule) denne.
  • Pri závažnejších problémoch: 2 gramy (4 kapsule) denne. Rozdeľte do 2 denných dávok.

V prípade pocitu oslabenia či v náročnom období užívajte iba 1 gram (2 kapsule) Chaganela extraktu denne. Dávku môžete znížiť alebo zvýšiť na 5 gramov (10 kapsúl) čagy denne, v takom prípade ju vždy rozdeľte do niekoľkých denných dávok. Vždy záleží na celkovom stave a konštitúcii príjemcu. Odporúčame užívať aj niekoľko mesiacov po skončení konvenčnej liečby a ďalej ako prevenciu. Ak vám robí problém užívanie čagy pred jedlom, môžete ju užívať aj po jedle.

Dôležité informácie

Nepoužívajte, ak aplikujete lieky na zníženie imunity (po transplantácii orgánov). V tomto prípade môže podporujúca imunitná schopnosť čagy neutralizovať túto liečbu. Čaga môže zvýšiť riziko hypoglykémie (tj. príliš nízka hladina cukru v krvi) a to u ľudí, ktorí sú na ňu citliví a ktorí užívajú antidiabetiká. Príznaky hypoglykémie sú tras, hlad, zmätenosť, závraty, pocit slabosti, úzkosť a ťažkosti s rozprávaním. Neužívajte, ak ste alergický na huby.

Recenzie

Recenzie produktu CHAGANELA Extrakt zo sibírskej čagy 100 g

Diskusia

Diskusia k produktu CHAGANELA Extrakt zo sibírskej čagy 100 g

Pridať nový príspevok do diskusie