Podrobné informácie

Prostata, potencia, vitalita pre skutočných mužov! Vysoko účinné zložky v prvotriednej švajčiarskej kvalite kapsúl Cemio Red3 pre podporu mužského zdravia.

Informácie o produkte

Výrobca: Cemio Switzerland, s.r.o.
Značka: CEMIO
Kód výrobku: 363312
Kód EAN: 7609999151194
Držiteľ rozhodnutia: Cemio Switzerland, s.r.o.

Receptúra prípravku Cemio RED3® bola vyvinutá v Švajčiarsku.
Prostata úzko súvisí s mužskou potenciou a celkovou vitalitou organizmu. Základ produktu preto tvorí trojica unikátnych látok, ktorých účinnosť vhodne rozvíjajú ďalšie bylinné extrakty, ktoré majú tisícročnú tradíciu v oblasti podpory mužského zdravia. Zložky prípravku sú potom spracované maximálne funkčnými technológiami do finálnej podoby kapsúl.

Podľa najnovších poznatkov* sú prostata a potencia dve oblasti, ktoré sa navzájom ovplyvňujú. Je dôležité riešiť obe oblasti. 
Bolo preukázané, že fungovanie prostaty sa priamo premieta do kvality sexuálneho života každého muža, a to bez ohľadu na vek.
Sexuálne zdravie, vrátane správneho psychického stavu (sebavedomie), tak ovplyvňuje celkovú vitalitu.

* Medzinárodný výskum v 6 európskych krajinách a USA, 12 815 mužov liečených s BPH, MSAM-7 (Multi-national Survey of the Aging Male): Quality of Life and Sexual Function in Patients with Benign Prostatic Hyperplasia

Zloženie

Slivka africká 300 mg v jednej kapsule, Maca peruánska 25 mg v jednej kapsule, Sibírsky ženšen 100 mg v jednej kapsule, Ľan siaty 40 mg v jednej kapsule, Kustovnica čínska 10 mg v jednej kapsule, Gumojilm brestový 30 mg v jednej kapsule, Sója fazuľová 50 mg v jednej kapsule

Obsah: 60 kapsúl

Recenzie

Recenzie produktu CEMIO RED3 60 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu CEMIO RED3 60 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie