Podrobné informácie

Darčekové balenie silná kombinácia osvedčených látok a vitamínu C pre správnu tvorbu kolagénu v kĺbovej chrupavke.

Informácie o produkte

Výrobca: Cemio Switzerland, s.r.o.
Značka: CEMIO
Kód výrobku: 361487
Kód EAN: 8594160272381
Držiteľ rozhodnutia: Cemio Switzerland, s.r.o.

Veľmi silná kombinácia osvedčených látok, obohatená o obľúbený kolagén I a II a vitamín C. Kolagén I sa prirodzene vyskytuje vo väzoch, šľachách a kostiach, kde vytvára pevnú sieť, rovnako ako kolagén II v kĺbových chrupavkách.

Vitamín C je dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénovej siete v kĺbnej chrupavke. Má preto zásadný význam pre zdravie vašich kĺbov a kĺbových chrupaviek.

Zloženie

glukosamín sulfát.2KCl, methylsulfonylmethan (MSM), plnidlo (celulóza, sodná soľ karboxymethylcelulózy, sodná soľ karboxymethylškrobu), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), poťahovacia látka (hydroxypropylmethylcelulóza, mastenec), farbivo (oxid titaničitý), kyselina askorbová a kolagén.

Prípravok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Doporučené dávkovanie

Dospelí 3 tablety denne. Deti od 12 rokov 1 tabletu denne. Užívajte najlepšie po jedle a dostatočne zapite vodou. Užívajte minimálne 2–3 mesiace. Opakujte niekoľkokrát do roka. Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Ďalšie informácie

Nie je určené pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosah detí. Prípravok je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Uchovávajte v suchu pri teplote 10–25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Recenzie

Recenzie produktu CEMIO MioArtro 3+ 180+90 tabliet ZADARMO : Výpredaj

Diskusia

Diskusia k produktu CEMIO MioArtro 3+ 180+90 tabliet ZADARMO : Výpredaj

Pridať nový príspevok do diskusie