Úvodná strana Deti a mamičky Hračky a dekorácie Hrkálky

CANPOL BABIES Kontrastná loptička s hrkálkou SENSORY

Kód výrobku: 456048

Kontrastná loptička s hrkálkou z kolekcie SENSORY je určená už pre najmenšie deti.

Viac informácií

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 26. 10.

Zajtra odosielame, u vás v pondelok 26. 10.

9,59 €
ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

CANPOL BABIES Kontrastná loptička s hrkálkou SENSORY

Vďaka praktickému tvaru možno hračku jednoducho uchopiť. Disponuje šuštiacimi elementmi, hrkálkou a látkovými stužkami. Senzorické farby stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

Prečo sú senzorické hračky tak dôležité

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červené a čierne. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalších výrazných farieb. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom pre objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

Návod na použitie

Udržujte hračku v čistote. Pokyny pre pranie sú umiestnené na štítku produktu. Ručné pranie na 30 °C mydlovým prostriedkom. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Produkt vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Pred podaním hračky deťom odstráňte všetky obalové prvky, aby nedošlo k uduseniu a uchovávajte ich mimo dosahu detí. Návod uschovajte pre neskoršiu potrebu. Kód šarže je umiestnený na obale.

Hračka zodpovedá certifikáciám

ISO 9001, ISO 22716

Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.

Balenie obsahuje 1 ks

Informácie o produkte

Výrobca: Canpol babies
Značka: CANPOL BABIES
Kód výrobku: 456048
Kód EAN: 5903407680828
Držiteľ rozhodnutia: Canpol babies

Recenzie

CANPOL BABIES Kontrastná loptička s hrkálkou SENSORY

Diskusia

CANPOL BABIES Kontrastná loptička s hrkálkou SENSORY

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam