Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Potreby pre starostlivosť o dieťa » Detské teplomery

CANPOL BABIES Digitálny teplomer s ohybným koncom

Kód výrobku: 444383

Digitálny teplomer pre rýchle a presné zmeranie teploty.

Viac informácií

6,49 €

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie CANPOL BABIES Digitálny teplomer s ohybným koncom

Digitálny teplomer pre rýchle a presné zmeranie teploty.

 • Teplomer novej generácie zmeria za niekoľko minút teplotu vášho dieťaťa.
 • Digitálny ukazovateľ umožňuje presné zmeranie teploty.
 • Zvuková signalizácia vás informuje o ukončení merania.
 • Mäkká, ohybná koncovka teplomera neporaní dieťa v priebehu merania a umožňuje merať teplotu všetkými tromi spôsobmi.

Presný - digitálny číselník zaisťuje presné meranie teploty (rozsah merania 32,0 °C - 43,9 °C).

Rýchly - meranie teploty zaberie od 1 do 5 minút (podľa zvolenej metódy merania).

Dobre čitateľný - veľký digitálny display.

Návod na obsluhu sa nachádza vo vnútri balenia. Informácie o výrobku uchovajte pre prípadné neskoršie použitie. Výrobok nie je hračka, uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Viac informácií vnútri. Číslo série je uvedené na obale.

Technické informácie:

 1. Batéria: SR 41; 1,55V.
 2. Životnosť batérie: 2000 meraní, tj. asi 200 hodín.
 3. Digitálny číselník zaisťuje meranie teploty s presnosťou na 0,1 °C.
 4. Rozsah merania 32,0 °C - 43,9 °C

- ak je teplota nižšia ako 32,0 °C objaví sa na číselníku symbol "L °C",

- ak je teplota vyššia ako 42,9 °C objaví sa na číselníku symbol "H" °C.

 1. Prípustná diferencia +/- 0,1 °C v rozmedzí medzi 35,0 ° C - 38,0 °C; +/- 0,2 °C nad 38,0 °C.
 2. Rozmery teplomeru: 13,3 cm (dĺžka) x 2,1 cm (šírka) x 1,2 cm (výška).
 3. Váha teplomera s batériou cca 9,5 g.

Návod na použitie

 1. Zapnite teplomer - stlačte tlačidlo umiestnené vedľa číselníka. Ozve sa krátky zvukový signál a na číselníku sa objaví symbol 188,8M°E, ktorý znamená, že teplomer je zapnutý. Ak chcete zistiť poslednú nameranú teplotu, držte tlačidlo asi 2 sekundy, potom sa objaví údaj o poslednej nameranej teplote súčasne so symbolom "M". Po uvoľnení tlačidla sa po niekoľkých sekundách objaví symbol "L °C" s blikajúcim znakom "° C". Ak je okolitá teplota vyššia ako 32 °C, objaví sa na číselníku namiesto symbolu "L °C" nameraná teplota okolia. Blikajúci znak "°C" znamená, že teplomer je pripravený na použitie.
 2. Zvoľte metódu merania:

a)      v ústach: vložte koniec teplomera pod jazyk, zatvorte ústa a merajte asi 1 minútu.

b)      v podpazuší: utrite podpazušie vlhkým uterákom, vložte koniec teplomeru, pritlačte ruku a merajte asi 5 minút. Upozornenie! Ak meriate teplotu v podpazuší a asi po 1 minúte budete počuť zvukový signál, ignorujte ho a pokračujte v meraní. Až po uplynutí asi 5 minút odčítajte zmeranú teplotu na teplomere.

c)     v konečníku: meraná osoba má ležať na boku s ľahko pokrčenými kolenami. Ak meriate teplotu malému dieťaťu, položte ho na bruško, kolená pokrčte do tvaru písmena L. Táto poloha zaisťuje bezpečné vloženie teplomera. Jednou rukou rozdeľte zadok a druhou jemne vložte koniec teplomeru, maximálne však 1,25 cm hlboko. Ak pocítite odpor, nevkladajte teplomer hlbšie a zmeňte metódu merania. Ponechajte teplomer v konečníku asi 1 minútu (počkajte, až znak "°C" prestane blikať a vypne sa zvukový signál). Upozornenie! Ak, hoci len raz, použijete túto metódu merania, nepoužívajte teplomer z hygienických dôvodov na meranie v ústach.

 1. Odčítajte telesnú teplotu: Po uplynutí doby merania prestane blikať znak "°C" a ozve sa zvukový signál. Ak je nameraná teplota vyššia ako 37,5 °C začujete 2x hlasnejší signál. Prečítajte nameranú teplotu na číselníku.
 2. Vypnite teplomer - stlačte tlačidlo umiestnené vedľa číselníka. Ak zabudnete teplomer vypnúť, po 10 minútach sa vypne automaticky. Upozornenie! Nenechávajte dieťa pri meraní teploty bez dozoru dospelej osoby. Teplomer nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Teplomer nerozoberajte, neskladajte kryt batérie, neohýbajte nadmerne koniec teplomeru. Pri meraní teploty v ústach nehryzte koniec teplomeru. Nenechávajte teplomer na slnku, blízko tepelného zdroja ani v mieste, kde by sa mohol poškodiť. Udržujte v čistote. Pred a po každom použití umyte teplomer šetrným čistiacim prípravkom v teplej vode. Neponárajte do vody časť teplomera s digitálnym číselníkom. Môžete ho tiež pretrieť žinkou namočenou do 70% alkoholu. Pred umiestnením do plastového púzdra sa presvedčte, že je teplomer suchý.

Výmena batérie

Ak sa končí životnosť batérie, objaví sa na číselníku znak ╦. Otvorte kryt batérie (viď obr. 2a), vyberte použitú batériu a s pomocou pinzety (viď obr. 2b) vložte novú. Presvedčte sa, že je batéria správne vložená, tzn. + hore. Zatvorte kryt batérie. Batériu nedobíjajte. Nenechávajte batériu v blízkosti ohňa, môže explodovať.

Správna likvidácia výrobku (použité elektrické alebo elektronické zdroje)

Označenie na výrobku alebo v dokumentácii znamená, že po ukončení životnosti sa výrobok nesmie likvidovať spolu s ostatným domovým odpadom. Z dôvodu ochrany životného prostredia a ochrany zdravia ľudí oddeľte výrobok od ostatných typov odpadov a recyklujte ich zodpovedne k podpore opätovného využitia materiálnych zdrojov. Informácie o mieste a spôsobe správnej likvidácie a recyklácie výrobku získate u predajcu alebo na mieste odboru životného prostredia.

Informácie o produkte

Výrobca: Canpol babies
Značka: CANPOL BABIES
Produktová rada: CANPOL BABIES pro maminky
Kód výrobku: 444383
Kód EAN: 5903407091044
Držiteľ rozhodnutia: Canpol babies

Recenzie

Recenzie CANPOL BABIES Digitálny teplomer s ohybným koncom

Diskusia

Diskusia CANPOL BABIES Digitálny teplomer s ohybným koncom

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam