Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Čaje Rooibos 

Bylinný čaj rooibos má červenohnedú farbu a ľahkú sladkastú chuť. Niekedy býva označovaný ako „červený čaj“. Jeho účinky sú svetozáme. Vyskúšajte ho i vy!

Čo vieme o čaji rooibos?

Čaj rooibos sa vyrába z lístkov kríku nazývaného Aspalatus linearism ktorý rastie len na malom území v Cederburgu. Jeho chuť je mierne sladká až orechová a preto sa nik nemôže čudovať, že je často kombinovaný s mliekom, cukrom alebo medom.

Komu je určený?

Červený čaj Rooibos je určený všetkým, ktorí podľahli jeho lahodnej chuti.

  • pre deti – spravidla býva obohatený o ovocné zložky, a známy je pre absenciu kofeínu chemických prísad a arómy. Presvedčte sa samy a spravte radosť vašim ratolestiam čajom LEROS PANDA ROOIBOS TEA.
  • pre dojčiace matky – maminkami často kupovaný výrobok, obľúbený pre lahodnú chuť, ktorý napomáha vyrovnať zvýšenú potrebu tekutín počas kojenia.
  • pre milovníkov tohto čaju – či už čisto prírodný alebo obohatený o vanilku vždy zaručí dokonalú chuť. Pre čajové maškrtenie odporúčame vyskúšať TEEKANNE ROOIBOS VANILLA.

A čo čaj rooibos v tehotenstve? Áno! Vďaka absencii kofeínu je vhodný i pre budúce mamičky.

Tip Pre Vás! Vedeli ste, že správna teplota vody na prípravu čaju sa pohybuje okolo 80-tich stupňov? Majte po ruke varnú kanvicu SENCOR s možnosťou nastavenia teploty.

 

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam
Značky:VITTOTEEKANNE
akce

TEEKANNE ROOIBOS VANILLA 20 X 1,75

TEEKANNE ROOIBOS VANILLA 20 X 1,75
Kód:55479

Naša cena:  1,75 €
Bežná cena:  2,84 €
Ušetríte:  38 %

Čaj rooibos s príchuťou vanilky
Dostupnosť: skladom

VITTO ROOIBOS SYPANÝ 80G

VITTO ROOIBOS SYPANÝ 80G
Kód:246948

Naša cena:  1,55 €

Bylinný čaj bez obsahu kofeínu.
Dostupnosť: skladom