Podrobné informácie

Čajánek Siláček nápoj určený pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku.

Informácie o produkte

Výrobca: MEDIATE s.r.o.
Značka: ČAJÁNEK
Kód výrobku: 99205
Kód EAN: 8594004998828
Držiteľ rozhodnutia: MEDIATE s.r.o.

Vhodná súčasť pitného režimu, má lahodnú osviežujúcu chuť. Nosným médiom je laktóza - mliečny cukor, ktorý je obsiahnutý v mlieku všetkých cicavcov. Vyznačuje sa nízkou sladivosť. Jej sladivosť je o 4 / 5 nižšia ako sacharózy (klasický repný cukor), a nproto si deti nezvykajú už od dojčenského na veľmi sladkú chuť nápojov. Obsahuje rozpustnú vlákninu inulín, ktorý je zdrojom energie pre probiotické črevné baktérie, má prebiotický efekt. Zmes rastlinných extraktov priazne pôsobí na obranyschopnosť.

Neobsahuje lepok, nie je zdrojom fenylalanínu.

Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky.

Vhodná súčasť pitného režimu, má lahodnú osviežujúcu chuť. Určené pre deti od ukončeného 6. mesiaca veku. Obsiahnuté bylinné extrakty priaznivo pôsobí na obranyschopnosť. Súčasne obsiahnutý inulín je zdrojom energie pre probiotické črevné baktérie, má prebiotický efekt.

Upozornenie

Nie je určené pre deti pred ukončením 6. mesiace. Neobsahuje lepok. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

Indikácie Posiľňuje obranyschopnosť.

Zloženie

Laktóza - 93,05%, inulín - 3%, bylinné extrakty - 1,6% (rudbekie ružová - Echinacea purpurea, plod šípky - Rosa canina, nechtík lekársko - Calendula officinalis, ibištek - Hibiscus sobdarifa), čučoriedkový prášok - 1, 0%, kyselina citrónová - 0,5%, vitamín C - 0,35%

 

Recenzie

Recenzie produktu ČAJÁNEK Siláčik 20 x 1,5 g

Diskusia

Diskusia k produktu ČAJÁNEK Siláčik 20 x 1,5 g

Pridať nový príspevok do diskusie