Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prírodná kozmetika » Bylinná kozmetika » Bylinná kozmetika s rakytníkom

Bylinná kozmetika s rakytníkom

Tento okrasný ker sa k nám dostal zo svojej domoviny v Číne, Nepále, Indii a Mongolsku. Za jeho ďalekú cestu môžeme byť dnes naozaj radi, pretože nám vo svojich plodoch prináša hotové bohatstvo. Za týmto bohatstvom sa skrýva predovšetkým obsiahnutý vitamín C, ktorý je dôležitý pre náš imunitný systém. Svoju významnú úlohu hrajú ale taktiež ďalšie vitamíny, karoténoidy a nenasýtené mastné kyseliny. Je preto ideálny pre vytvorenie širokej škály výrobkov.

Bylinná kozmetika s rakytníkom - detailný popis

Neurobíte chybu, keď sa pre rakytník rozhodnete tiež v starostlivosti o vašu pokožku:

  • Ruky často máčané či vystavované nepriaznivým vplyvom počasia spoľahlivo ochráni krém na ruky obsahujúci cenný rakytníkový olej, ktorý pomôže ochrániť i nechtové lôžka pred stratou tuku a vlhkosti.
  • Ak chcete, aby sa rakytník postaral o pokožku celého vašeho tela, potom je vhodné použiť telové mlieko, ktoré vám naviac prinesie pocit sviežosti pri každodennej starostlivosti a ochráni pokožku pred vysušením.
  • S problematickou pokožkou si hravo poradí bambucké maslo v BIO kvalite, ktoré okrem oleja z rakytníka obsahuje kokosový olej a esenciálny pomarančový olej, ktorý pôsobí antidepresívne.

Rakytníkový olej má nepreberné množstvo pozitívnych účinkov na naše zdravie. Ich výpočet by sa potom mohol zdať nekonečným a tým menej uveriteľným. Nie je nič jednoduchšie, než ho vyskúšať a sami si môžete overiť, aké blahodárne účinky na ľudské telo má.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam