Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » B » BRAINWAY

BRAINWAY

 • Brainway Amylasin tbl. 50 Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Prípravok nie je určený deťom do 15 rokov. Dávkovanie1 tableta 2x - 3x za deň 15 - 30 minút pred hlavnými jedlami UpozorneniePrípravok nie je určený deťom do 15 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neužíva sa pred jedlami s minimálnym obsahom sacharidov (napr. zeleninovými misami). Zloženie kapsuleVýťažok z fazuľových bôbov 810 mg, mikrokryštalická celulóza 81 mg, stearát horčíka 9 mg. Balenie 50 tabliet/900 mg Ako prípravok uchovávaťNa suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

  8,31 € -6% 8,80 €

 • BRAINWAY L-Tryptofan 50 + 10 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zloženie L-Tryptofan - 160 mg v jednej kapsule, želatina (telo kapsle), balenie v blistre DávkovanieObvykle 2-3 kapsule za deň mimo jedla a dlhodobo. Dennú dávku možno užiť aj naraz, najlepšie 1 hodinu pred zaspaním. Balenie 50 + 10 kapsúl

  10,50 €

 • Brainway BRAHMI cps. 100 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Hrubý výťažok z Bacopa monnieri L. so štandardizovaným obsahom 20% bakopasidov A + B Bakopasidy sú špecifické glykosaponiny s významným účinkom na činnosť mozgu. Rastlina Bacopa je pre svoje nootropné účinky známa a využívaná od staroveku, najmä v Indii. Dávkovanie:2 - 3 kapsule oddelene po jedlách Upozornenie:Prípravok nie je určený osobám mladším ako 30 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Poznámka:Účinky prípravku sa zvyčajne prejavia po 15-20 dňoch. Prípravok možno užívať dlhodobo. Vzájomne sa môže ovplyvňovať so všetkými nootropními liekmi alebo živinami, preto je pri užívaní viacerých liekov nutné dávať pozor na dávkovanie a podľa potreby ich znížiť.

  9,40 € -2% 9,56 €

 • Brainway Lykopen tob. 60 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Podporuje imunitný systém. Dávkovanie:1 tobolka denne. Terapeuticky účinná dávka môže byť aj vyššia Upozornenie Prípravok nie je určený deťom a mladistvým do 18 rokov, tehotným alebo dojčiacim ženám. Zloženie kapsule Suspenzia167 mg (z toho Lykopen 10 mg), ryžový olej 132 mg, miglyol 15 mg, včelí vosk 12 mg. Balenie 60 toboliek / 167 mg Ako prípravok uchovávať Na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

  17,29 €

 • Brainway L- Arginin 100 cps. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Výživový doplnok. Semiesenciálna aminokyselina. DávkovanieZvyčajná denná dávka je 1 - 2 kapsule (raz) ráno nalačno alebo večer pred zaspaním. Zloženie kapsule: L-arginin 400mg, želatina 85mg. Upozornenie:Arginín nie je určený deťom a mladým ľuďom do 25 rokov, tehotným a dojčiacim ženám ..

  13,32 €

 • Brainway Gotu kola 60 cps. Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Výživový doplnok Popis: (výťažok špecifických fytosterolov z rastliny Centella asiatica L.) Gotu Kola je najdlhšie používanou liečivou a kultovou rastlinou v histórii ľudstva. Od nepamäti až dodnes je používaná v tradičnej čínskej aj indickej medicíne. Dávkovanie 1 kapsula po jedle. UpozorneniePrípravok nie je určený osobám do 20 rokov a tehotným alebo dojčiacim ženám.

  8,28 €

 • Brainway Synamin Plus cps.100 Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Popis: Liek je určený na ovplyvnenie metabolických procesov, ktoré riadia spracovanie cukrov a tukov a ich ukladanie vo forme tukovej zásoby tela. Balenie 100 kapsúl / 375 mg Určenie Osobám s nadváhou a obezitou (BMI> 25), najmä tým, ktorým zdravotné alebo iné prekážky nedovoľujú sa pravidelne venovať cvičeniu a športom. Dávkovanie 2 kapsule 2x za deň 30 minút pred jedlami pre urýchlené chudnutie, 1 kapsula 2x za deň pre udržanie váhy alebo pozvoľné chudnutie Upozornenie Prípravok nie je určený deťom a mladistvým do 18 rokov. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby s kardiovaskulárnym ochorením. U citlivých osôb môže dôjsť k zvýšeniu krvného tlaku. Zloženie kapsule Výťažok z oplodia bigarádie 25 mg, výťažok z čajovníka 110 mg, l-karnitín 25 mg, horčík 50 mg, chróm 50 mcg, želatína 65 mg Ako prípravok uchovávať Na suchom a tienistom mieste pri teplote do 25 ° C mimo dosahu detí Krajina pôvodu použitých látok čína Značka schválenia k predaju HEM-MZDRPOOTAEIP

  14,78 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam