Obľúbené položky

Úvodná strana » Výpredaj

BOTOCEUTICAL GOLD + BOTOCEUTICAL OČNÉ VÁČKY

Kód výrobku: 264955
Balíček obsahuje: Botoceutical Gold sérum proti vráskam určené pre ženy a mužov nad 45 rokov + Botoceutical sérum proti očným vačkom - sérum na opuchy a vačky pod očami.

Viac informácií

Bežná cena: 44,80 €
37,66 €
Ušetríte: 16 % (7,14 €)

Skladom

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Dnes odosielame, zajtra u vás.

Všetko za 3,99 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie BOTOCEUTICAL GOLD + BOTOCEUTICAL OČNÉ VÁČKY

Balíček obsahuje: Botoceutical Gold sérum proti vráskam určené pre ženy a mužov nad 45 rokov + Botoceutical sérum proti očným vačkom - sérum na opuchy a vačky pod očami.

Botoceutical Gold sérum proti vráskam určené pre ženy a mužov nad 45 rokov je jedinečná kombinácia štyroch peptidov vyvinutá špeciálne pre zrelú pleť. Prípravok obsahuje okrem štyroch peptidov, DMAE, kyseliny hyaluronovej, kyseliny lipoovej aj častice zlata, čo dodáva pleti jedinečný odtieň a navráti pokožke vitalitu, pevnosť a pružnosť.

Použitie a dávkovanie
Odskrutkujte uzáver a pomalým stláčaním piesta na viečku a jeho opätovným uvoľnením natiahnite do pipety potrebné množstvo séra. Jemným stlačením piestu dávkujte potrebné množstvo séra. Botoceutical Gold sérum proti vráskam naneste na ukazovák, ktorým budete prípravok aplikovať. Na čistú a suchú pokožku naneste Botoceutical Gold od vrásky k vráske.

Predtým pomocou bruška prstov vrásku otvorte a aplikujte prípravok Botoceutical Gold sérum proti vráskam dovnútra. Nasledovne každú vrásku stimulujte pomocou krúživé masáže v oblasti aplikácie. Začnite vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosa smerom nahor až do oblasti medzi obočie. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkajte cca 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku.

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov nanášajte Botoceutical Gold sérum proti vráskam na jemné línie a vrásky dvakrát denne (ráno a večer) po dobu 30 dní. Potom nanášajte Botoceutical Gold sérum proti vráskam jedenkrát denne, aby sa mladistvý vzhľad udržal.

Botoceutical sérum proti očným vačkom sérum na opuchy a vačky pod očami. Botoceutical sérum na vačky pod očami obsahuje špeciálnu zložku Eyeseryl, ktorá napomáha stiahnutie vačkov pod očami, čím sa vzhľad opuchnutých vačkov, naplnených vodou.

Použitie a dávkovanie:
Dokonale si vyčistite a vysušte tvár. Odskrutkujte uzáver a pomalým stláčaním piesta na viečku a jeho opätovným uvoľnením natiahnite do pipety potrebné množstvo séra.

Jemným stlačením piestu potom dávkujte množstvo séra. Botoceutical sérum na vačky pod očami tak naneste na ukazovák, ktorým budete prípravok aplikovať. Jemne nanášajte Botoceutical sérum na vačky pod očami na očné vačky smerom od vnútorného kútika oka. Po nanesení počkajte cca. 10 minút, až potom použite svoju bežnú kozmetiku. Kvôli optimálnym výsledkom používajte Botoceutical sérum na vačky pod očami dvakrát denne (ráno a večer) po dobu 60 dní.

Informácie o produkte

Výrobca: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Kód výrobku: 264955
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: HERB-PHARMA AG

Recenzie

Recenzie BOTOCEUTICAL GOLD + BOTOCEUTICAL OČNÉ VÁČKY

Diskusia

Diskusia BOTOCEUTICAL GOLD + BOTOCEUTICAL OČNÉ VÁČKY

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam